güvenli bir sekilde online satin almak için nasil

Online alisveris gelecegin dalgasi ve onun erken baslangiçlar beri önemli ölçüde artmistir. Müsterilerin ilk online satin almak mümkün olsaydi, her ISS ile daralan perakendecilerin sinirli sayida yer ve satin aldiginiz ne Internet fatura fatura. Kavrami kesinlikle bu yana bir evrim geçirdi ve bugün restoranlar dahil olmak üzere bir yerinde varligi olmayan bir perakendeci hemen hemen hiç yoktur. Tabii ki, bu kadar çok perakendeciler ile, bir müsteri güvenli online satin almak için ögrenmek gerekir.

Bu web sitesi açan her perakendeci dürüst ve güvenilir olacak degil akilda tutmak önemlidir. Bir alici olarak, gölgeli tarafinda görünen olanlar ayiklamak için ögrenmek zorunda. Bazen yeni bir alici bir aldatmaca içine çekilir ve daha sonra her perakendeci çevrimiçi sahtekâr oldugunu varsayar, böylece çevrimiçi bir daha satin almak için çöp edilir. Güvenilir daha az olan pek çok perakendeci olusturur seylerden biri var ücretsiz seri sitelerin sayisidir. Bu bir ücretsiz seri sitesi kullanan herkes dürüst olmayan oldugu anlamina gelmez, ancak risk yüksektir. Bir reklam ücretsiz veya ücretli bir reklam oldu Tabii ki, diger taraftan, bir alici olarak, bilmiyor olabilir. Herhangi bir frekans ile çevrimiçi satin almadan önce bu nedenle, mesru ses ne bir fikir var ögrenmek gerekir.

Her perakendeci kendi online varligi ile mesru olmak için kendi reklam için ödemek zorunda oldugu anlamina mi geliyor? Tabii ki, ama diger taraftan, ücretsiz reklam kullananlar kaç mesru perakendeciler biliyor musunuz degil mi? Orada reklam için bir bütçe alisildigi oldugunu ve satis etkili reklam baglidir biliyorum çünkü mümkün olan en yüksek derecede bunu kullanmaktadir. Birisi ödenen reklam kaynaklarini kullanarak kendi reklam bütçesini kullanan bir perakendeci online satin almak için iyi bir is mantikli. Seri ilan sirketi birlikte reklam koyar biçimi nedeniyle de olsa, ücretli ilanlar ücretsiz reklam daha perakendecinin sitenize daha fazla trafik çekmek.

Çevrimiçi satin aldiginizda, bir kredi karti-baska bir perakendeci mesru oldugundan emin olmak için önemli bir neden olmasi gerekir. Dogrulama bir diger kaynagi kullandiklari-eger kredi karti islemci onlar mesru, bu bilgi-ve saglayan sirket ile deneyimlerini göreceksiniz temas muhtemelen oldugunu. Herkes kusurlu endise etmeyin, çevrimiçi satin alirken kendinizi korumak zorunda.