kredi karti islem ödemeleri concering önemli bilgiler

Herhangi bir e-is için artan basari oran tartismasiz ödeme olarak kredi kartlarini almak için tüccar karari etkilenir. Tüccar hizmetleri Bu yarar ürün ve hizmetler, zaman tek basina kanitlanmistir bir gerçektir ya satan isadamlari için de geçerlidir. Bu dogru degilse, tüccar hizmetleri sektöründe uzun zaman önce sahne çiktiktan olurdu.

Öte yandan, tüm isletmeler esit yaratilmistir ve is her tür için bir, onun tüccar hizmet sartlari degistirmek yürütmektedir. Bir kredi karti isleme sirketi ararken, bu isadami en iletisim kurabilir kiminle bulmak için son derece önemli olmasinin nedeni budur. Tüccar aslinda çalismak için isbirligi için onun tüccar servis saglayici ile bir iliski gelistirmek gerekiyor, çünkü bu basitçe. Bir isleme sirketi seçimi iyi ise, tüccar büyük ölçüde bu sirket ile gitmeyi kararini yararlanacaktir. Tüccar yanlis bir seçim yaparsa bu nedenle, tüm is tehlikeye olacak.

Ayrica akilda o sonunda ödemek zorunda kalacak her sey ne kadar o bu plastik ile ödenmistir baglidir olarak uygun sirkete yaptigi kesin satis hacmi sohbet önemini ayi tüccar için önemlidir. Herhangi bir zamanda büyüme için yeterli özerklik saglamak için, en yüksek satis seviyesine kategori için basvuran her zaman idealdir.

Orada bu gün seçim için birçok sirket ve her biri benzersiz hizmetleri sunmaktadir. Ancak sirket seçmek disari düsünmek genel konular vardir. Bu zamana kadar, geçerli en pratik kural mümkün oldugu kadar çok kredi kartlari hitap bir sirket ile gitmek olurdu. Bu çok para hesabi korumak için bir offshore müsteri tabanina sahip bir isadami için önemlidir. Gün raporlama ve diger bir islem arama araci, son durumu gibi günlük gereksinimleri de dikkate alinmalidir.

Bu önemsiz bir konu gibi görünebilir ragmen, gerçek zamanli dogrulama güvenlik amaciyla çok önemlidir. Bu is adami en kisa sürede iti s kendisine sunulan ve o hemen bu geçersiz olanlar inkar ya da reddetme gibi bir kredi karti geçerliligini kontrol yetenegi verir olmasidir. Bu nedenle, zaman tasarrufu ve geçersiz islemler için cezalar kaçinarak. Daha da önemlisi, gerçek zamanli yetki kullanmak için güçlü olmak da dolandiriciliga karsi bir tüccar savunma artirir.