MacBook Air vs MacBook Pro

Bir MacBook satin almaya hazir aliyorsaniz, size oldukça heyecanli oldugunu iyi bir sans var. Eger is veya oyun için isteyen, ve tabii ki sizin için en iyi makine almak istiyorum için gidiyoruz olsun, büyük bir makine almak olacak. MacBook Air vs MacBook Pro sorusu gelecektir biridir ve teknoloji iki adet için söylenecek bir sey kesinlikle var oldugunu göreceksiniz. Eger MacBook Air göz önüne alindiginda vs MacBook Pro, bilgi birkaç önemli nokta göz atin.

Eger MacBook Air vs MacBook Pro düsünüyorsaniz, her iki genel bir bakis için yardimci olacaktir. MacBook Air hafif, alüminyum model ve dünyanin en ince dizüstü bilgisayar adi olmustur. Bu büyük bir seyahat makinedir ve bir seyahat makine için, bu islem gücü adil bir miktar vardir. Öte yandan, aslinda isleme açisindan, grafik ve çözünürlükte atmak oldugunu hemen her seyi halledebiliriz MacBook Pro, var.

Eger MacBook Air göz önüne alindiginda vs MacBook Pro, bir laptop aradiginizi düsünün. Bu makine için sadece bilgisayar olacak, ya da bir uydu makinesi olarak degerine göre onu satin almak için karar verdiniz? Sizin için kullanmak ne olacak? Bir oyun var mi? Iyi grafik ve yüksek çözünürlüklü almak yüksek bir prim yer mi?

MacBook Air üzerinde tam kepçe almak için, bir süre birlikte gelmek için en iyi seyahat dizüstü bilgisayar olarak adlandirilan ile ilgili oldugunu unutmayin. Özellikle MacBook Pro ile karsilastirildiginda, yavas bir islemciye sahip. Ayrica bir optik sürücü yoksun ve çalismak için önemli ölçüde daha az baglanti noktasi vardir. Iç yükseltilmis ve hiçbir degistirilebilir pil yoktur olamaz. Öte yandan, MacBook Pro, bunu isleme bölümünde gerçek bir güç olarak kabul edilir ve ek bir özel grafik karti sunuyor edilebilir oldugunu göreceksiniz.

Unutmayin size MacBook Air vs MacBook Pro boyutu düsünmelisiniz sorusu ile ugrasirken. MacBook Air daha küçük ve daha hafif, ama bu o çünkü, bunu bir 80GB iPod classic uygun bulunan olanlar aynidir tek plakali, 1.8 inç sabit diskler, çalisir oldugunu göreceksiniz. Onlar yavas ve daha küçük, daha kompakt boyutu daha yüksek bir fiyat belirtmek yapar.

Günün sonunda, bu fonksiyon ile ilgili tüm ve MacBook yapmaniz gereken. MacBook Air vs MacBook Pro soru çok kisisel biridir, ve bu sizin için ne anlama geldigini düsünmelisiniz!