OFM ergonomik kilavuzu yürütme oturma uygulanan

Görüs insan mühendisligi açisindan bakildiginda, OFM, Inc dikkate tasarim konulari genis bir yelpazede alarak Ergonomik Ayarlama Kilavuzu izler.

Ilk olarak, bir yüksekligi ayarlanabilir ofis koltugu üretimi. Daha sonra, arka yüksekligi ayarlar ve sirt ve asagi yukari ayarlar, arka açisi adim bagimsiz koltuk ayarlar.

Koltuk egim uyum içinde ayarlamak için koltuk ve geri adim hem saglar, egim gerginlik yatirmak için gerekli basincini ayarlar ve egim kilit daha egerek gelen sandalye engeller.

Koltuk açisi ve diz egim adim ileri ve geri ayarlamalari ve koltuk saglamak ve geri hep bir agizdan diz dönme olarak ayarlayin egin.

Geri derinligi ve koltuk derinlik ileri ve geri pozisyonlar için izin verir. Kol yüksekligi ve kol genisligi de içinde ve disinda olarak ayarlayin ve asagi.

Kollu ve kol slayt içe ve disa dogru, ileri ve geri ayarlamalar için izin verir.

Senkron mekanizmasi egme hareketi arka koltukta bir 1 ila 3 orani oldugunu. Bel Destek ileri ya ayarlanabilir veya kalici ve egim.

Yönetici Koltuklari kendi tam bir çizgi, ben her sandalyenin özellikleri ayrintili asagidaki yedi örnekler seçtiniz.

452 dösemeli yürütme / Konferans Koltugu
Bu cömertçe sorguçlu yüksek geri yürütme Konferans Koltugu, 5 “kalin koltuk minderi vardir, ve kumas-yastikli kollari bu rahat bir sandalye yapmak için! Onlar da agir ofis koltuklari vardir. Orta-arka ve konuk sandalyeler herhangi bir konferans salonu gelistirmek Eslestirme. koltuk dönebilen 360 derece. bir gaz asansör koltuk yükseklik ayari ve pürüzsüz koltuk egerek etkiye sahiptir. Tilt gerginlik kolayca ayarlar. Bu bir ön egim vardir ve geri ayari ve bel destegi yerlesik kilitleyin. bir leke tutmaz kumas ve standart geliyor tekerlekler agirlik kapasitesi 250 lbs.. dahil ve ANSI / BIFMA standartlarini karsilar veya asar.

500l promosyon yüksek arka koltuk (deri)
Onlarin yönetici deri ofis koltuklari çok büyük bir degeri vardir! Bu bel destegi ve koltuk basligi yastik dahili bir rahat yüksek geri yürütme sandalye. Birinci kalite deri ve dayanikli poliüretan silah Bu sandalye büyük bir satin olun! Koltuk 360 derece dönebilen. Bir gaz asansör koltuk yükseklik ayari, yumusak koltuk egerek etkiye sahiptir ve egim gerginlik kolayca ayarlar. Bu yerlesik bel destegi ve standart tekerlekler eklenmistir. Agirlik kapasitesi 250 kg. ve karsilayan veya ANSI / BIFMA standartlari asan.

560L yüksek geri yürütme deri koltuk
Onlarin ergonomik deri ofis koltuklari sadece büyük. 560L modeli ile sik deri ve masif ahsap bir etki yapacaktir. Yastik koltuk basliklari ve masif ahsap lüks üst tahil deri bu sandalye herhangi bir ofis için gerçekten olaganüstü bir ek yapmak kirpin. Cömert bir 20 “W x 26.5” H arka yüksek geri sürümü besik tüm vücudu ile bu yönetici deri ofis koltugu. Bu Geleneksel ve Çagdas hem ofis dekorlari ile koordine ya kiraz ya da maun kaplama masif ahsap kol ve taban kapaklari vardir. Koltuklar gün boyu konfor için 4 “kalin. Düzgün sallanan eylem için Diz egim kontrolü de bir kilit konumuna, gerginlik kontrolü ve anlik koltuk yükseklik ayari vardir. Koltuk dönebilen 360 derece. Gaz asansör koltuk yükseklik ayari ve diz-tilt pürüzsüz koltuk egerek eylem Bir çift kavisli sirt tasarimi, masif ahsap aksan ve bir selale koltuk tasarimi vardir. Standart tekerlekler dahildir. agirlik kapasitesi 250 lbs.. Tilt gerilim kolayca ayarlar. ayaklarinizi yere tutmak ve ANSI / BIFMA karsilar veya asar standartlari.

590L nihai deri yönetici koltugu
Bu çagdas yönetici deri örgü ofis koltugu tam konfor için kaliplanmis köpük sahiptir. Yüksek geri nefes örgü tasarim çekici ve islevsel hem de, ve dahili ayarlanabilir bel destegi ve senkronize mekanizma tüm gün rahat devam edecektir. Yerlesik kafa dinlemek ek konfor ve stil ekler. Koltuk 360 derece dönebilen ve gaz asansör koltuk yükseklik ayari vardir. Tilt gerginlik kolayca ayarlar. Bu senkronize bir koltuk ve arka ayar, yüksekligi ayarlanabilir kol ve bel destegi yerlesik vardir. Bu yumusak yastikli kol, bir selale koltuk ve benzersiz kumas modeli vardir. Standart tekerlekler dahil ve agirlik kapasitesi 250 lbs vardir. Bu ANSI / BIFMA standartlarini karsilar veya asar.

610 “AIRFLO” sandalye
Onlar bir ag ofis koltugu üretimi. “AIRFLO” sandalye göründügü kadar iyi oturan bir tasarimci tarzi örgü geri özellikler! Bu, tüm gün “serin tutmak” yardimci olur! Sik, modern tasarim mükemmel havalandirma için bir yüksek teknoloji örgü geri sahiptir. Tilt-kilit ve ayarlanabilir bel destegi üstün yorgunluk mücadele konfor saglar. Koltuk 360 derece dönebilen. Bu gaz asansör koltuk yükseklik ayari vardir ve diz-tilt yumusak koltuk egerek hareket ayaklarinizi yere tutar. Egim gerginlik dahil sabit kollari vardir, kolayca ayarlar, ve ayarlanabilir kollar (AA610) istege baglidir. Bu bel destegi yerlesik ve leke tutmaz kumas gelir oldu. Bu serin bir siyah örgü geri kalani bir tasarima sahiptir ve Standart tekerlekler yerlesik dayanikli çelik / poliüretan kollar dahildir. Agirlik kapasitesi 250 lbs. ve karsilayan veya ANSI / BIFMA standartlarini asmaktadir.

710 büyük ve uzun boylu sandalye
Bu büyük ve uzun boylu yönetici ofis koltugu 400 £ kadar tutmak için tasarlanmistir. Döner tilt / kilit mekanizmasi bir gerilim denetimi içerir. Zarif orta-arka tasarimi, herhangi bir konferans odasi ya da ofiste harika görünüyor ve cömert 6 “koltuk köpügü tüm gün rahat oturma tutmaya yardimci olacaktir. Koltuk 360 derece dönebilen ve bir gaz asansör koltuk yükseklik ayari vardir. Düzgün koltuk vardir egerek hareket ve egim gerginlik agirlik kapasitesi 400 lbs. Standart tekerlekler dahildir. Bu yüksekligi ayarlanabilir kol, kol genisligi ayari ve leke tutmaz kumas ile dahili bel destegi ile birlikte geliyor. kolayca ayarlar. ve ANSI karsilar veya asar / BIFMA standartlari.

800l büyük ve uzun deri koltuk
Bu büyük ve uzun boylu yönetici ofis koltugu konfor ve dayaniklilik için tasarlanmistir, bu sandalye herhangi bir boyut ve yükseklik insan için özel olarak üretilmistir! Ekstra kalin köpük koltuk konfor düsünülerek yapilmis ve agir insaat güvenli ve istikrarli oldugunu. Koltuk 360 derece dönebilen. Bu gaz asansör koltuk yükseklik ayari, yumusak koltuk egerek etkiye sahiptir ve egim gerginlik kolayca ayarlar. Bu birinci kalite deriden yapilir ve agir hali tekerlekler dahildir. Agirlik kapasitesi 400 lbs. ve karsilayan veya ANSI / BIFMA standartlarini asmaktadir.

Yazarin görüsüne göre, sen OFM Ofis Mobilyalari ürünleri daha iyi bulabilirsiniz.