online satis en iyi sekilde rehberlik

Internet bugün birçok mükemmel alisveris olanaklari sunuyor. Online alisveris, sadece birkaç magaza tarafindan sunulan için kullanilan Oysa günümüzde hemen hemen tüm büyük magazalar online alisveris sunuyoruz. Tek online ürünlerini sunan bazi magazalar da vardir. Internet dogru magaza ve dogru satis bulmak, özellikle de para tasarrufu için seçenekler saglar.

Satis için Alisverise eglenceli, kolay ve evinizin konforu birakmak zorunda asla kolaylik sunuyor. Giderek daha fazla insan büyük bir hediye bulmak ve evlerinin lüks inanilmaz pazarlik bulmak için bir yol olarak online alisveris dogru dönüyor. Burada satis için alisveris online bazi degerli kurallar vardir.

* Eger alisveris yapmak niyetinde sitenin güvenlik hakkinda bilgi edinin. Online alisveris siteleri çogunlugu güvenli olsa da, degildir ve farki bilmek için yararli daha var. Her zaman özel ayrintilari gizliligini korumak için güçlü bir siteden satin almak isteyeceksiniz. Adresi yerine sadece “http” yerine “https” varsa site güvenli saglamanin bir ana yoludur. “S” sitenin güvenli oldugundan garantisidir. Durum çubugunda veya ekranin alt kisminda bir kesintisiz önemli bir kilitli asma kilit veya simge de sitenin güvenli oldugunu ipuçlaridir

* Mümkünse online alisveris için kredi karti kullanin. Kredi kartlari online alisveris için en güvenli yöntem kalir ve bir anlasmazlik ya da yetkisiz bir satin alma oldugunda kullanisli.

* Satici üzerinde bir arka plan onay yapmaya çalisin. Online alisveris siteleri birçok yasal magaza ve siteler olsa da, birçok site yeni ve size bilinmemektedir. Bu onlari kisisel finansal bilgilerini teslim önce satici hakkinda biraz daha bulmak için iyi bir fikir.

En iyi satin için yaklasik * Dükkani. Kolayligi ve basitlik Eger satis için online alisveris konum ana nedeni olsa da, yine de en iyi satin için çevresinde alisveris gerekir. Herhangi bir öge için en iyi firsatlar bulmak için arama motorlarini kullanin. Örnegin, “Malibu Barbie”, yazdiginiz bir arama motoruna satin planliyorsaniz ve bu madde satmak oldugunu göreceksiniz kaç online magazalarinda sasiracaksiniz eger. Onlar öge üzerinde satis fiyatlari sunuyoruz eger bazilari sitelerin bile söyleyebilir.

* Yüksek nakliye maliyetleri dikkat edin. Çok kolay, yüksek nakliye ücreti ödemek zorunda Buldugunuz herhangi bir tasarruf ortadan kaldirabilir. Her zaman en iyi pazarlik almak için ürünün alongwith maliyeti nakliye maliyetlerini karsilastirmak. Bazi siteler nakliye için önemli ölçüde sarj ederken, bazilari bir indirim ya da orada para belirli bir miktarda harcama bile ücretsiz nakliye hizmeti. Ancak, sadece ücretsiz gönderim almak için ya da hiç tasarruf degil gerekmez ürünleri satin almak etmeyin.

* Çevrimiçi satin alirken vergi önlemek için deneyin. Onlar sizinle ayni eyaletinde bulunan eger kanunlarina göre, bir online site veya magaza sadece vergi sarj edebilirsiniz. Diger devletler bir magaza sunan bir online magazalar zinciri alisveris düsünün. Vergi kaydederek ödediginiz toplam miktari üzerinde önemli tasarruf yapabilirsiniz.

* Hakkinda açik artirma sitelerinde alisveris yapiyor düsünün. Birçok saygin online açik artirma sitelerinde vardir. eBay en iyi bilinen ve yaygin olarak kullanilan online açik artirma sitesi ve muhtemelen tercih edebilir hemen hemen her sey sunuyor. Bu sitede ayni zamanda saticilar için tarihi ve geri besleme kontrol olanagi saglar. Siz de bazi eBay büyük ürünleri ve diger açik artirma sitelerinde bulabilirsiniz. Bu burada da nakliye ücreti bakmak için iyi bir fikirdir. Bazi saticilarin kendi ürünleri üzerinde kar elde etmek yüksek nakliye maliyetleri sarj bilinmektedir.