özellikleri tasarimci otantik seyretmek ne yapmak

Eger bu gerçek olup olmadigini merak ediyorum yeni kronometre böyle büyük bir aldin mi? Orada kopyalari ve sahte piyasada kaç sasirtici. Bir, görünüste saygin bir bayiden satin bile aramak için bilmiyorum, sen, bir kopyasini satin alma riski vardir. Eger otantik tasarimci saatler var ise, nasil söyleyebilirim? Iste nasil:
? Fiyatlariniz bilin. Gerçekten otantik olmak 50,00 $ Omega, yapabilirsiniz bekleyemezsiniz? Burada biraz sagduyu kullanalim. Eger gerçek olamayacak kadar iyi?, Muhtemelen ne oldugunu tahmin bir anlasma üzerinde çalistirdiginizda. Eger geçerli bir karsilastirma olacaktir, böylece ilgilenen saatler normal satis fiyatlari bilmeli.
? Ayrintilar bak, bir tasarimci kronometre satin alirken gerçegi ayrintili bulunmaktadir. Eger kalitesiz isçilik, görünür tutkal veya yanlis yazilmis kelimeler fark ederseniz? Bir sahte ugrasiyoruz. Tasarimcilar kendi parçalari bir araya hangi bazi yollari var. Loge genellikle yerleri ve ne diger özellikleri belirli bir tasarimci için olagan hale oldugu dikkat edin.
? Sizden satin kim bilin. Eger saygin bir bayi ile çalismak eger gerçek bir saat ile sona erecek sansi çok daha büyüktür. Bu web üzerinde bir satici ünü kontrol etmek kolaydir. Sadece kendi politikalari üzerinden bakmak ve bulmak herhangi bir müsteri yorumlari göz atin. Bu size ihtiyaciniz olan aklin tüm baris vermelidir.