forklift çatal uzantilari

Forkliftler atesli ve normal bir kullanici olmak size forklift ekleyebileceginiz bu ekstra aksesuar ve baglanti parçalari hakkinda bilmek hakki. Bu çatal uzantilari kamyon üzerinde ulasmak genisletmek için yararlidir. Burada dikkat edilecek nokta: Eger Transpalet güvenligi OSHA ve ANSI standartlarina uygun gerektigini için satin Çatal Uzatma. Aksi takdirde, ise yaramaz ve hiçbir önem tasimaktadir. Sadece bu çatal uzantilari güvenlik kancalari ve konik uzantilari noktalarinda kaynakli gelir hangi satin almadan hak ediyor. Bu güvenlik Eger paletler hareket ederken kanca forklift çikabilir yok saglamak kanca. Orada çengelli igne kullanan bazi çatal uzantilari, ve daha iyi amaçlar için saglam bir güvenlik mekanizmalari dahil.

Transpalet monte çatal uzantilari dikkatli kullanilmasi gerektigini. Bu, agirlik merkezinin degisikligi tasimaktadir. Can kaybi tanik nerede rollover kazalar bildirilmistir. Bu çatal uzantilari orijinal çatal boy daha uzun yüzde 50 daha fazla hakli kaçirdi disari olmasi gerektigini. Genellikle uzun çatal forklift zarar sonuçlarinin kullanimi. Asansörler Bükme ürünün hasar sansini artirir. Çatal genisletilmis olsun hangi her santimini için, maksimum yükü 175 lira azaltmak gerektigini. Bu, kaza ve hasar her zaman engelledi ve koyunda tutulabilir. Garanti süresi de tam bir dogrulama olmasi gerektigini. Kagit, makine ariza asla saglar.

Bir el arabasi ile birlikte takilabilir kullanilabilir forklift uzantilari çesitli türleri vardir. Aksesuar çesitli da kamyon ile ve her aksesuar için takmak için satin alinabilir, vurdu ve teraziye alinmasini ayri bir islevi yoktur. Bu uzantilar, çesitli boyut, sekil ve genislik gelir. Bu tüm modeline baglidir. Daha iyi modeli, daha onlarin sansi iyi kamyon yapiyorsun edilir. Forklift dis Daimi yasaktir, kendi zararina bunu. Bu kesinlikle kaza davet için harika bir reçetedir. Onlar bu uzantilar bazi hizli ve hizli kurulum izin ile gelen cihazlar içeri monte edilmemesi rafa uzantilari saklayin.

Iyi kullanildiginda Çatal uzantilari çok yarar. Onlar gerçek forkliftler ödünç ekstra destek her zaman açigiz ve agirliklari saglamada uzun bir yol gidiyor dikkatle kaldirdi ve iyi kaldirilir. Uzantilari temelde etrafinda agirlik tasiyan iyi böylece makinelerin bazi ekstra yardim ödünç çabasi olarak tanitildi. Uzantilari depo etrafinda zahmetsizce agirliklari hareketli kamyon yardim bagli. Ayrica kullanicinin seylerin genel düzeni daha fazla agirlik ekleyin ve buna göre tasiyici saglamak için izin verir.

Kamyon bu eklemeler iyi. Onlar baska türlü mümkün olmazdi bir çok sey yaparken yardimci olur. Bu, onlara sahip ve bunlari kullanmak için iyidir her seyi saglanan iyi ve dikkatli yapilir.