süreklilik almanin iki yolu

Üyelik siteleri 2 tip var.

Katilmak için bir ücret ödemek zorunda ücretsiz bir web sitesi ve ücretli bir site. Üyelik web siteleri iki tür ortak bir yönü var. Onlarin üyelikleri ortak bir ilgi var ya da ortak bir ihtiyaç paylasan insanlar olusur.

Hatta bir üyelik ücreti ödemeden, yine de, bir etki alani satin bir web sitesi çikarmak ve hala kabul etmek ve onlar kadar imzaladi sonra not.The kazanç sonunda satis üyelerine geliyor olacak kim seçmek mümkün olabilir. Ücretsiz ag siteleri bunu kullanmak isteyebilirsiniz amaci ne olursa olsun herkes için kullanilabilir yapilir. Ücretsiz üyelik siteleri iki örnek MSN ve Yahoo gruplari Grup sitelerdir. Orada herkes katilmak için hiç ücret ve bu web siteleri koymak maliyeti sifirdir. Hiçbir ücretli baskanlari ya da yöneticileri vardir.

Her site kendi katilmak için nasil kurallar ve site için davranis kurallarini belirler. Ayrica konu ve konular hasvaried. Destek web siteleri de sevdiklerinin kaybina ugramis olanlar için saglik ve diger sorunlari ile sorunlari olanlar için saglanmistir. Kapitone veya ahsap gibi el sanatlari hakkinda tutkulu olanlar için site var.

Seyahat sevenler için, onlar için sunulan web siteleri de vardir.
Eger tercihi ve tarzi uygun bir site var ait hangi yas grubu olursa olsun.
Her üye için, kullanilabilir bir sohbet yazilim ve belgeler, baglantilar ve fotograf gönderme için atanmis bir bosluk var. Bu ücretsiz web siteleri yok bir sey varsa, bu listelere erisim ve müzik dersleri gibi özel bilgilerdir.

Öte yandan, üyelik web siteleri için ödenen kisiler tarafindan insa veya {isletmeler | sirketleri | girisimler] talimatlar, özel veri veya listelerinin bir kaç alan bilgi ve erisim vererek para kazanmak için. Üyelik siteleri ya siteleri sahibi veya onlari denetlemek ve yönetmek için web sitesi sahipleri tarafindan ise kim bireyler tarafindan sahip olunan ve isletilmektedir. Denekler daha genis ve daha çesitli ve ücretsiz üyelik sitelerinden daha fazla uzman süphesiz.