ücretsiz ödenen anket siteleri online para kazanmak

Online para kazanma baska bir yolu ödenen anketleri cevap degil. Su anda insanlar kendilerine gönderilen olsun anketleri cevaplamak için ödeme anket siteleri katilmak için ücretsiz bir çift e-posta ile, vardir. 15 dakikalik ankete cevap basina bu anket siteleri genellikle 3 lira civarinda ödeme.

Bu anket siteleri ilgilenen sirketler onlari göndermek sonra anket cevaplari hasat bilgileri kullanin ve. Genellikle özel bir sirket bu anket sirketleri birine gidin ve onlar için bazi belirtilen pazar arastirmasi yapmak isteyin, ve bu cevap almak için onlari ödemek olacaktir. Örnegin, Virgin Atlantic gibi havayolu sirketi bu sirket ile düzenli el ilanlari deneyimleri hakkinda bazi bilgi edinmek istediginiz karar verebilirsiniz. Virgin anket sirketi gelip uçan hakkinda bazi sorular sormak için isteyin, ve cevaplari için onlari X miktar ödeyecek olabilir. Anket Sirket daha sonra (Virgin ile düzenli olarak sinek) verilen Profil uyabilecek kullanicilarina e-postalar gönderecegiz. Para X miktar anketler tüm yanitlari arasinda bölünecek ve sonra Virgin anket cevaplari geri beslenecektir. Bu temelde nasil ödenen anket siteleri eseridir.

Bu anket siteleri bu arastirma bazi yönleri ile ilgili olarak hedef kim karar nasil merak edebilirsiniz. Erkek, örnegin bir kadin giyim markasi toplama arastirmasi anlami yok olacaktir. Tüm bu bilgiler web katilmadan üzerine anket sirketi tarafindan toplanir. Eger ilk kez hesabiniza giris yaptiginizda, bir doldurmak için istenir “Temel Ilgi profili.” Bu çalisma, aile, hobi, vb terk daha olumlu cevaplar ile ilgili çesitli sorular olusacaktir, daha fazla arastirma almak için bekleyebilirsiniz – ve böylece, daha fazla para ile elde edilecek.

Ödenen anketleri elde edilen bilgiler tamamen gizlidir ve açiklanmasi ya da diger belirtilen sirketlere satilmaz. Onlar sormak sorular genellikle cevap için yeterince kolay, ancak yanit rahat hissediyorum yoksa o zaman gerek yok.

Bu katilmadan önce ön bir ödeme talep anket sirketleri yüzlerce bu noktada söz etmek gerekiyor. , Onlara söylemek ne olursa olsun katilmak için herhangi bir para vermeyin. Bunlar genellikle dolandirici siteleri vardir ve katilmadan herhangi bir anket alamazsiniz ne de hiç tekrar üyelik ücreti göreceksiniz. En iyi anket siteleri katilmak tamamen ücretsizdir, ve bu da en çok para ödemek olanlardir.

Cevaplama arastirmalar oldukça ilginç bir görev olabilir ve genellikle sadece son 10/15 dakika cevap. Onlar size anketler çogu çoktan seçmeli sorular olmak, anket sürer 15 dakika basina 3 lira civarinda kazanabilirsiniz Genellikle doldurulmasi bu ilgi profiline bagli olarak, her hafta kez bir avuç gönderilir.
Açikçasi cevap anketler sizi zengin gitmiyor, ama emin çok az zaman ya da sizin açinizdan giris için, birkaç haftada biraz ekstra para kazanmanin güzel bir yoludur.