uluslararasi e-ticaret teknikleri

Online alisveris büyüme dünya çapinda yayilir olarak, isletmelerin giderek artan sayida küresel ürünlerini satmak için uluslararasi bir e-ticaret sitesi baslatarak bu egilim yararlanmak için ariyoruz. Online alisveris dünya çapinda daha popüler hale geldikçe, ABD’de online magazalar yurt disindan web kullanicilarinin bir artis görüyoruz. Sorun, bu online magazadan bir sürü yurtdisindan siparisleri islemek mümkün degildir olmasidir. Sadece yurt disina ürün göndermek yetenegine sahip yurtdisi müsterilerinin tüm karsilamak için yeterli degildir. Mümkün olan en kolay olarak alisveris deneyimi yapmalisiniz, bu, çok iyi bir çevirmen yazilim olan kendi para biriminde ödeme yetenegine sahip ve güvenilir bir küresel teslimat hizmeti kullanarak içerir.

Uluslararasi bir e-ticaret is olustururken karsilasmaya bekleyebilirsiniz sorunlar vardir. Bunlar, asagidakileri içerir:

Iletisim engelleri – Ingilizce web üzerinde en yaygin kabul gören dil olsa da, bir kisinin ana dili yer alamaz. Tüm ziyaretçiler tam olarak satiyoruz ve nasil düzgün kullanmak ne kavrayabilir emin olmak için, sitenize çesitli dillere çevrilmis olmasi gerekir. Bu isi yapmak için çok hassas Çevirmenler yazilim gerekir.

Ödeme sekilleri – Müsteriler dünyanin diger bölgelerinden gelen kendi para birimi olan ürünler için ödeme bekliyorlar. Bu dünyanin her yerinden farkli para kabul etme yetenegi olmayan bir uluslararasi e-ticaret is olamaz.

Kargo sorunlari – Nasil basarili bir e-ticaret is iyi bir fiyata zamaninda ürünler sunmak için güçlü olmak baglidir. Global siparisler için bu yapmak daha da karmasiktir. Sizin için bu isi yürütmek için güvenilir bir küresel dagitim hizmeti olmasi gerekir.

Tarifeler ve görevleri – Eger yurtdisi müsterilerine gemi zaman farkli bir hedef ülke tarafindan belirlenen tarifeler ve görevleri tabidir. Onlarin ne oldugunu ögrenmek ve gizli ücret tarafindan sürpriz degildir bu yüzden müsterilerinize bildirmeniz gerekir.

Ithalat / Ihracat mevzuati – ürün düzenlemelerine Alinacak veya verilecek tabi olacak bir sans vardir. Onlar farkli bir hedef ülkeler tarafindan kabul edilecektir ABD ve disinda ürün göndermek mümkün olup olmadigini anlamaya.

Uluslararasi e-ticaret zorluklarin en dikkat çekmek için iyi bir yolu asagidaki yapabiliyor bir e-ticaret çözümü kullanmaktir:

– Ürün adi, kategori adi, açiklama, resim ve teaser bölümlerde temel sözcük çevirmek için birden fazla dil çevirmeni yazilim Teklif
– Web sitesinde farkli para birimleri için Ekran fiyati dönüsüm
– Uluslararasi ödemeler idare ödeme islemcileri ile entegre edilebilir
– UPS, USPS, DHL, FedEx, Kanada Posta ve Avustralya Posta gibi büyük global dagitim hizmet sirketleri için gerçek zamanli olarak nakliye hesaplar
– Tüm gelismis vergi hesaplama teknikleri destekler
– Uluslararasi tarih biçimlendirme saglar

Eger dogru e-ticaret çözümü kullanmanin yani sira daha iyi e-ticaret uluslararasi saglamak için yapabileceginiz birçok sey vardir. Yapmaniz gereken ilk sey kendi siparis kabul yeteneginizi sizin küresel ziyaretçilerin tüm bilgi vermektir. Bu yapabilmek için, küresel denizcilik politikasi görüntülemek için kullanilabilir diller ve özel baglantilar göstermek için bu bayraklari olarak web sitesi boyunca görsel göstergeler bir çok kullanmaniz gerekir. Ek ücret varsa, bunlar siparis önce müsterilerin bu konuda bildirin emin olun. Dönüsümlerini artirmak ve döner azaltmak için akilli bir sekilde bir yurtdisi siparis iade etme konusunda çok detayli talimatlar saglamaktir. Daha fazla uluslararasi müsteriler kazanmak için daha iyi bir yol yurt disinda ürün nakliye maliyetini düsürmek için.

Teknikleri yerinde birkaç ile dogru e-ticaret çözümü birlestirerek basarili bir uluslararasi e-ticaret is olusturmak için kazanan bir formüldür. Birden fazla dil çevirmeni yazilimi kullanarak daha fazla online ziyaretçi için ürün Açiga. Onlari mümkün oldugunca kolay anlasilir olarak siparis islemi yaparak bir satin alma yapmak olsun. Dogru ödeme islemci ve global dagitim servisi ile, siparis herhangi bir sorun olmadan tamamlanabilir.