Eger satabilirsiniz 4 basit bilgi ürünleri

Bu makalede, paketleme, pazarlama, ve kendi bilgi ürünleri satan ilgileniyorsaniz varsayar. Eger hakkinda yazmak istedigini biliyorum ama size bilgi paketi ve sunmak için en iyi yol bilmiyorum.

Asagida baslamak için kullanabileceginiz dört basit bilgi ürün biçimleridir.

1. E-kitap. Eger yazdiginiz bilgileri en az 100 sayfa oldugunu düsünüyorsaniz, bu en iyi biçimidir. Ben yazinizi için bir kilavuz olarak Microsoft Word sablonlari kullanmanizi öneririz. Grafik veya resimler hakkinda endiselenmeyin. Okunabilir bir biçime bilgi almak ve daha sonra bir PDF dosyasina dönüstürmek. Ucuz PDF yazilimi bulmak için etrafina bak.

2. E-booklets/Tip Sayfalari. Eger bilgi en az 100 sayfa yoksa, daha küçük parça halinde var ne yikmak. Ben de uç yaprak olarak bakin E-kitapçiklar, konunun ete sag olsun ipuçlari koleksiyonlari bulunmaktadir. Bu ortami günümüzün acele ile büyük uyum saglar. Tüketiciler ve is sahipleri degil, tipik bir uzman, kitap uzunlugunda biçimde uzman bilgi ariyoruz.

Nitekim olarak, bu “yaprak” kitapçilarda son yillarda hashas edilmistir. Onlar bir sayfa, plastik lamine degisen bilgi kisa, külçe büyüklügünde parçalar saglamak levhalar programlama için özgeçmis C + +. Konum Birisi özel bilgi aninda indirmek mümkün olmanin rahatligi hayal edin. Onlar, ise götürün katlayin, bir çanta içinde tutmak, bir bavul içinde paketi, ya da her neyse, bunu yazdirabilirsiniz. Bu anlik var. Bu kolaylik sagliyor.

3. Nasil Yapilir Raporlari. Bu makale uzunlugu parçalaridir disinda Bu raporlar, ucu yaprak benzer. Bir ipucu sayfasi gibi, basarinin anahtari zamaninda kaliteli, özel bilgi teslim olacaktir. Bu raporlar iltifat ucu yapragini ve iki kati kadar için genellikle satmak.

4. Kaynak Dizinler. Sadece arastirma ve derleme gerektirdigi için kaynak dizin benim favori vardir. Web bilgi erisilebilirligi hafifletti olabilir ragmen, bilgilere filtre için gereken zaman ve çaba artmistir. Bir kez bir nis konu, size sunabilecegi en degerli bilgiler ürünlerinden biri bir kaynak dizin bulacaksiniz. Ama, bir dizin web baglantilari sadece bir derleme daha fazladir. Sizin deger her sitenin kati, objektif degerlendirmeleri sunmak ve neden birisi ziyaret layik düsünme yeteneginizi olacaktir.

Yukaridaki açiklamalar, yaraticiliginizi bogucu olmadan fikir ve anlayislar daha fazla satmak için izin verecektir. Aslinda tam tersi. Istediginiz fikirleri seçme özgürlügüne sahip olacaksiniz. Bir fikir ise yaramazsa, çok kisa sürede baska bir fikir tasiyabilirsiniz. Bilgi eksikligi bilgilerinizi is kurma engel izin vermeyin. Yukarida açikladik biçimleri size sahip ve karli bir nis ürün haline paketi her türlü bilgi almak saglayacaktir.