Internet jungle_ dart ördek 6 yolu

Ben 2006 yili Mayis ayinda blog basladi. Ben Iki hedefe ulasmak olabilir internet üzerinde bir yer yaratmak istedik:

hedefi 1..

Ben Güncel Olaylar benim görüsler vermek ve, umarim, digerleri canli bir fikir karsiliginda bana katilmaya tesvik istedi. Ben emekli bir Radyo / TV Haber yayin degilim, bakin. Düsüncelerimi veren ben tarafsiz kalmak zorunda çünkü benim kariyeri boyunca yapmanin lüks yoktu bir seydi. Simdi, benim görüsler verebilir ve bunu yaparken çok eglenceli yasiyorum!

hedef 2..

Ben yeni bir sey ögrenirken benim emeklilik biraz ekstra para kazanmak istedim. Golf sahasi için çok erkek emekliler kafa, bowling salonu, birkaç bira ve konusma spor asagi bile Club. Bana bu temyiz hiçbiri yeni bir sey ögrenmek için seçti – internet ve blog.

Basit hedefler neredeyse tam zamanli bir proje haline geldi, hem de ne basladi! Simdi çesitli konulari kapsayan 15 bloglar var! Tamamen Ücretsiz çünkü ben Blogger.com seçti! Ben otomatik olarak büyük bir pozlama olsun bir Google sirket. Bu yazi gibi, benim sayfa 8.000 kere incelendi var! Degil internet hakkinda hiçbir sey bilen birisi için kötü.

Biraz ekstra para kazanmak için çalismak biraz zor oldu. Ben hizli bir sekilde çesitli kabileler (pazarlamacilar) gelen dart kaçmak, internet pazarlama ormanda kayboldu. Ben orman beni yol açacak umut verici görünüyordu herhangi bir yol, arastirmaya basladi. Ben sayisiz haber bültenleri, forumlar ve Ücretsiz olanlar özel paketleri için kaydoldum. Benim bilgisayar dosyalari hizli bir sekilde bu ve bunu yön ton ve ton ile yüklendi. Ben hizli bir sekilde kaybetti ve seçimler tarafindan bogulmus. Sadece pazarlamacilar tüm e-posta yoluyla almak için her gün bir saatten fazla sürdü!

Hizla bir rehber, birisi ya da bir sey, beni gerçekten orman çikis yolu gösterebilirim bir rehber ihtiyaci ortaya çikartmistir. Ben derhal kapatin, biliyordum bir sey oldu: parami üzerine tutun!

Ben sadece hayal kirikligina için çesitli olsun-zengin-bir gecede planlari binlerce dolar geçirdim benim gibi millet,, okudum. Bu kategorideki mi? Zaten sadece hayal kirikligina dolar yüzlerce veya binlerce geçirdim? Hala çikis yolu satin almaya çalisiyor, internet ormanda kaybolur?

Bu makalenin olarak ben sadece internet pazarlama programlari 127,00 $ geçirdim. Onun ürün yanlis bir pazarlamaci oldugunu dolarlik 17.00 para iadesi var. Ama, ben ondan geri alamadim. Benim kredi karti sirketinden geri ödeme var. Onlar için $ 17.00 ondan sonra gidiyoruz. Görüyorsunuz, o baska bir ülkede yasiyor. Bu bir dakika içinde bir sorun neden açiklayacagim.

Iste internet pazarlama hucksters tarafindan kandirdi önlemek için yapilmasi gerekenler:

# 1 – sizi ilgilendiren programin adina göre arama Kullan Google, Yahoo, ve MSN.

Sadece olumlu yorumlar bulacaksiniz ama, program bir aldatmaca ise, siz de olumsuz yorumlar bulacaksiniz. Bu nispeten yeni bir program ise bir sey her iki sekilde bulmak olmayabilir. Hiçbir sey bulursaniz – HIÇBIR SEY DO! Ilk kurban ve burada belirtilen adimlari hareket her zaman oldugu gibi temkinli yok.

# 2 -!% 100 var No-Sorular-Sorular-Para Iade-Garanti emin olun

Ben geri almak zorunda kaldi dolar saat 17.00 ‘ye kanitladigi gibi bu her zaman tamamen güvenli degildir. Bu pazarlamaci yoksulluk yalvardi ve o bir geri ödeme sorunu için para olmadigini söyledi. O bana iade karsiliginda bir farkli ürün vermeyi teklif. En pazarlamacilar garanti onur olsa, bu adam belli ki bir aldatmaca sanatçi oldu. Sadece cüzdan bos birkaç alir.

# 3 – sizinle ilgilenen kim bilir.

Saygin pazarlamacilar ön kimliklerini ifsa olacaktir. Orada onlari ve kisi adi için kolay bir yol olmali ve yeri hazir olmalidir. Ben düzenli olarak yapmak seylerden biri onlari ürün hakkinda sorular e-posta ile gönderilir. Ben onlari cevap ve nasil kendi cevap oldugunu açik ne kadar sürdügünü görmek için sabirsizlaniyorum. Onlar 24 saat içinde yanit vermezseniz, hareket. Ürünü satin almayin. Açikçasi onlar kendi ürün ile yardima ihtiyaciniz oldugunda hizli bir sekilde cevap vermez.

# 4 – Bir programi satin yaparsaniz, hemen test emin olun.

Buradaki fikir size memnun degilseniz bir geri ödeme istemek için teminat süre içinde oldugundan emin olmaktir. Programlardan bazilari uygulamak için biraz zaman alabilir. Bu yazarin soru sormak gerekebilir. Tüm bu zaman alir. Saat, program veya yöntem indirdiginizde geçiyor baslar.

# 5 – mense ülke bilin.

Sizinle ilgilenen kim bilerek bu baglari. Interenet kapsaminda dünya çapinda açiklanan edilir. Ben Amerika Birlesik Devletleri’nde duyuyorum. Ben dünyanin birçok ülkesinde birçok pazarlamacilar Ücretsiz olanlar indirdiginiz.

Burada hatirlanmasi gereken önemli sey: Onlar ABD’nin Internet Pazarlama Kanunlar ile bagli degildir! Bu dogru. Bu yabanci bir aldatmaca sanatçi bir geri almak için, zor, imkansiz degilse olabilir.

Bahsettigim pazarlamaci önce Quebec, Kanada oldu. Onu sonra bu yüzden benim kredi karti sirketi Kanada’da faaliyet göstermektedir. Zaten için $ 17.00 kartimi kredi var. Alt satir: Eger plastik disari kirbaç önce (yukarida # 1) arastirma yapin!

# 6 – Internet Dolandiricilar ara çevrimiçi.

Her bir aldatmaca listeler tek bir web sitesi var, çünkü geçen bu birakti. Bu kelimenin tam anlamiyla imkansiz bir görev olacaktir. Ama, tüm birkaç dolandiriciligi böylece tüm diger adimlari tükenmis zaman için bu adimi kaydedin liste yapmak. Web siteleri bu tür bulmak için sadece Google “Internet Dolandiriciligi”. Bunlardan bazilari siz de bir aldatmaca rapor saglar.

Bu internet pazarlama orman your guide disinda olacagini umuyoruz. Bu bana hizmet vermistir. Ben size hizmet ve para ve hayal kirikligi bir çok kazandiracak güveniyorum.

Bu hatirla – Bu her çalisan Zengin Yavas alin var!

Hayatta basari için Sevgiler.

jim desantis

P.S. – Ondan yararlanabilir birine bu makalede iletiniz.