internet pazarlama acemi için yazi yazma nasil yapilir var

Internet pazarlama bir acemi olarak, orada ögrenmek için o kadar çok ders ve online is sopa ile tercih sadece tüm pasta küçük bir kismidir. Bir kez hangi ürün veya çevrimiçi sunacagiz hizmetleri karar verdik, bu tür yeni site trafik olarak online is diger yönleri düsünme zamani geldi. Bu çok daha önemli sitenize özel veya hedeflenen trafik çekmek için nasil.

Yazili olarak birincil kural korkmadan yazmaktir. Kendinizi karsilamak için elestirmenler ya da okuyucular-yazma için yazmayin. Makale zevkinize için yeterince iyi oldugunda, hiç kimse (hatta en iyi yazarlar ya da Reklam Yazarlari kadar elestirme kendi payi almak unutmayin bile düsünmeye zahmet etmeyin) olarak oldugunu iddia edemez.

Hepinize becerileri, seref yazma sahip olanlar için. Ama zaman içinde, iyi, ilk kez bunu yapiyor olanlar için, bu ögrenilebilir. Bir acemi olarak, ilk etrafina bak. Internet pazarlama için makaleler yazarak geçerli egilim nedir? Bazi kurallarina göre oynamak ve geri kalan yaraticiliginizi baglidir!

Tabii ki, kurallar, kabul edilebilir bir düzen kurmak için bilmek bir baharatli-up giris tertip, iyi bir mesaj (vücudun ya da makalenin ana içerik) teslim ve bir sonuç (genel özetler hangi okuyucularin getiren anlamina madde). Bir makale düzeni normalde 400-800 kelime de geliyor. Giris okuyucularin okuma gitmek için tesvik etmeyi amaçliyor bir paragraf ya da iki olusmalidir. Vücut bilgilendirici henüz öz olmali ve sonuç hatirlamaya deger bir paragraf olmalidir.

Eger esit yazi boyunca dagitilacak belirli anahtar kelimeler üzerinde durulacak durumunda da (bu makaleyi aramalarda görünür belirler) siralamanizi yardimci olacaktir. Makalede, tüm Bloody Mary için tarifi hakkinda ise Örnegin, sözcükleri Bloody Mary makalenin tamaminin yaklasik 2% -5% belirtilen emin olun. Eger 400 kelime ile bir makale var ise, kelimeleri Bloody Mary tüm çalismalari en az 8 kez biberli edilmelidir.

Makalenin son bölümü (genellikle yazar biyo olarak adlandirilir) kaynak kutusu olmalidir. Bu sitenizde ziyaretçilerin sitenize bir baglanti tiklayabilirsiniz imza dosyasi, tesvik edilmektedir bile bagli programlar buraya dahil edilebilir. Burada anahtar makale yazar biyo ilgili (ve bu biyo oldugu, baglanti için tiklayarak adinizi ve bir alir faydalari eklemeyi unutmayin) yapmaktir. Ayrica, çapa baglanti ana anahtar kelimesi olmalidir zorunludur.

Yazar (sen bu) siteye trafik ve kontrol etmek mümkün olacak nerede Unutmayin, imza baglantidir. Baglanti olusturuldugunda, yeni bir blog olusturmak ve (kisa bir giris de dahil edilmelidir) tesvik ediliyor bir ortaklik programi için bir baglanti ile attilar emin olun. Bu blog yazisi sonra imza dosyasi (bu da yazar bir sey degistirmeye karar her zaman düzenlenebilir) bir baglanti olarak kullanilabilir.

Tüm temel kurallari hala ‘sinirli acemi’ sinirleri sakinlestirmek yoksa, iyi, üzülmek yok. Yeni baslayanlar yazma korkusu fethetmek ve bu internet pazarlama odaklanarak gibi daha önemli konularda konsantre yardimci olabilir Internet üzerinde programlar aslinda vardir. Temel bir makalenin olusturulmasi yardimci olabilecek bazi yazilim programlari vardir. Bu makale verme yazilim programlari çogu belirli bir ücret karsiliginda satin alinabilir.

Bu da ise yaramazsa, size ellerini deneyebilirsiniz atölye çevrimiçi yazi yazma vardir. Bu yaklasim katilimcilar daha hizli ögrenmek yapar, çünkü bu amaci daha pratik düzeyde ögretmek. Tabii ki, her sey her zaman yavas baslar (belki de yazi yazma 10 veya daha fazla saat ile baslayabilir) ama bir kez onu asmak olsun, yazi yazma sadece bir esinti olur.

Makaleler yapmak size ikinci doga haline gelir sonra, web sitenize bu çok sayida makale göndermek için zamani gelmistir. Sadece zaman zaman sitenizin içerigini güncelleyerek tutmak için unutmayin. Baslangiçtaki korku fetih sonra, geri kalani sadece tarih olacak.