internet üzerinden elektronik is için altyapi

Baska bir is gibi, online ve elektronik is de yetenekli satis ve servis, satis ve pazarlama ihtiyaci var. Aslinda, tüm bu is kavramlarin dikkatli uygulama online alicilar ataleti dikkate alinarak, baska bir is daha e-ticaret çok önemlidir. Hatta tek bir kötü bir çevrimiçi deneyim tekrar söz konusu web sitesi ziyaret bir müsteri istegini azaltabilir.

Web sitesi olusturmak
Bir e-ticaret is olarak, bir online magaza haline olabilir bir web sitesi olmalidir. Bu nedenle, ilk adim bir kayit sirketi online üzerinden URL kayit yaptirilabilir. Ikinci olarak, minimum bakim ve kolayca siparis isleme gibi tüm temel özelliklere sahip e-ticaret yazilimi seçin. Ayrica yazilim derhal arama motoru yerlestirmek ve ürün ve hizmet tanitimi ve satis için kaliteli destek saglayabilir olmadigini kontrol etmelisiniz. Eger hizli ögrenmek böylece kullanici dostu birini seçmek zorunda disari olan online katalog olusturmak için kullanilabilecek bir kaç e-ticaret çözümleri vardir. Bu size ihtiyaciniz oldugunda kisisellestirilmis özellikler ekleme esneklik için yazilim kontrol etmeniz önerilir.

online magaza baslatmak
Bir alisveris sepeti, ödeme kaçis ve tüccar hesabi – Basarili bir e-ticaret sitesi üç ögeden olusmaktadir.
• Alisveris Sepeti: Bu, emir almak vergi ve nakliye, ekran ürünleri hesaplamak ve bir online katalog olusturmak için olanak saglayan karmasik bir yazilimdir. Eger satmak hangi ürünleri bagli olarak alisveris sepetleri programlari bir dizi seçebilirsiniz. Bazi programlar oldukça basit ve digerleri gibi gerçek siparis yönetimi, katalog bina, dilek listeleri, hediye kayitlari ve seçilen gönderilmesi islemleri agirligi, ZIP, ve türüne göre gerçek zamanli UPS kargo hesaplamalari gibi özel özellikleri ile son derece karmasiktir.
• Ödeme Gateway: Otomatik olarak önemli ölçüde islem süresini azaltmak, online satis ve yetkileri isler. Bu bir tüccar hesabi ile birlikte ödeme ag geçidi almak için tavsiye edilir. Böyle yaparak size indirimli olarak ödeme ag geçidi bosuna. Eger Pal, Yahoo! Merchant Solutions magaza ve diger bazi ev sahipligi sistemleri ödeme kullaniyorsaniz, ödeme ag geçidi zaten verilir.
• Ticari Hesap: Bu hesap satilan ürünler için ödeme kabul saglar. Hesabiniza kredi karti ödemeleri kabul ve yatirmak için bir banka ya da baska bir finansal kurum kullanabilirsiniz. Genellikle, banka bu hizmeti ile ilgili islemlerinizi ve ücretleri için bir online tesisine sahip olacak.

Ilk olarak alisveris sepeti seçtiginizden emin olun. Daha sonra bir tüccar hesabi ve ödeme ag geçidi alisveris sepeti ile uyumlu seçebilirsiniz.

Is haddeleme alin
Basarili bir online isletme faaliyet için, sitenize ziyaretçi almak gerekir. Bunlarin çogunlugu arama motorlari üzerinden referans alacak. Bu nedenle, ziyaretçi bulmak böylece sitenizin bilgi kullanilabilir anahtar kelimelerin bir listesini elde etmek anahtar kelime arastirma yapmak. Ürün isimleri ve açiklamalari bu anahtar kelimeler içermektedir. Ayrica basarili bir siparis karsilama süreci kurmak için bir nakliyeci seçtikten sonra bir nakliye islemi tasarlamak gerekir.

Saglamak için güvenlik ve güven
Sen ve gizlilik politikalari devlet kim müsterilerinize söyle. Güvenli islem saglamak ve müsteriler için kolay ödeme yapmak. Ayrica müsterileri arasinda güven gelistirmek için gizlilik sertifikalari, escrows ve dijital güvenlik kullanabilirsiniz.