simdi gereken süper sicak bluetooth aksesuarlari

Bir kisinin ev ve ofis entegre Bluetooth teknolojisi var sonra, onlar bazi aksesuarlar yatirim yapmak isteyeceksiniz. Bu aksesuarlar çok cep telefonu derileri ve zil sesleri ötesine. Bu aksesuarlar daha kolay ve daha hizli bu teknolojiyi kullanarak yapabilirsiniz küçük araçlar ileri seviyededir. Kablosuz teknoloji gelecegin dalgadir. Bu uyum ve birine uygun hale getirmek için yollar bulmak, AOS yasam tarzi da zor degil. Insanlar fark önce sans, Bluetooth teknolojisi zaten kullanilmakta olan. Bir kisi yerel kahve dükkani veya kitapçi evde bir kablosuz faiz baglantisi, kullanmissa, bu teknolojinin avantajlarindan yararlaniyor. Bir çok insan için, çok basit bir kablosuz bilgisayar baglantisi ötesine gitti olsa da, bu bildikleri kadar. Bu teknoloji yillardir civarinda olmustur.

Ama çogu zaman teknoloji bu tür kullananlar için, Bluetooth biraz basit hayatlarini yapti. En popüler aksesuarlari bazi araç kitleri vardir. Kablosuz baglanti yerlesik olan birçok yeni model arabalar geliyor. Birçok yeni araba daha az tel olan navigasyon sistemleri, ile gelen olmasidir. Bu telefon alanlarda bile en daglik yapilabilir anlamina gelir. Genellikle araba ile seyahat edenler için, bu ses etkinlestirme üzerinde çalismak eller serbest kulaklik ile yatirim yapmak teknolojidir, bir kisi direksiyon kapali ellerini almadan bir telefon görüsmesi yapabilirsiniz. Bazi yeni araçlarda arayan kimligi dikiz aynasindan yanip söner. Bir bir telefon menü için sorabilir ve bu kisi, AOS iletisim numaralarini her ile açilir. Bunlar telefon önceden programlanmis ve araç olarak kullanilabilir.

Kendi araç kablosuz teknoloji isteyen, ancak, AOT yeni bir araba satin almak için göze olanlar için, araç kitleri olusturulmustur. Herhangi bir araç elektrik sistemi yeniden kablolama olarak, kablosuz teknoloji kurulabilir. Bir araç kiti kablo, kulaklik ve güvenli bir sürüs diger aksesuarlari ile birlikte gelir. Bu kitler yeni bir araba satin almaktan daha çok daha az, ama yine de pahali olabilir. Araç kitleri çevrimiçi en otomotiv magazalar, mevcuttur, ya da otomobil galerisi. Bir kablosuz araç çevreye yükseltme güvenli araç isteyenler, için ve acil kullanim için, zaman sürüs çok fazla zaman harcamak isteyenler için yatirim deger. Bu telefon her zaman hiçbir ortasinda bile çalismak olacagini bilmek güzel. Düz bir lastik olan ve aramak için kime endisesi artik geçmiste kaldi.

Diger aksesuarlar ev için kablosuz kulakliklar, bir kablosuz fare, sunucular, PDA, AOS ve modemlerde. Kablosuz teknoloji insanlar ev ofisleri düsünmek sekilde degisti. Tüm ofis ekipmanlari tüm teller ve ekstra satis olmadan bir aga baglanabilir. Her zaman kullanisli olacaktir büyük bir lüks olan her seyi çalistirmak için güçlü olmak. Kablosuz fare bos alan ve çizim ve diger karmasik kullanim daha kolay yapabilirsiniz. Grafik tasarimcilari için, bir kablosuz fare gün kaydedebilirsiniz. Tam noktada fare isaret için güçlü olmak zaman ve para tasarrufu saglar. PDA, AOS simdi, e-posta, faks, yazici kontrol görüntü göndermek ve aglar geçis ya da fiziksel olarak bir aga baglanmak zorunda kalmadan telefon görüsmeleri yapmak için kullanilabilir. Bu gerçekten çalisma dünya gelistirdi. Bir kisi herkese bir telefon görüsmesi yapmak ya da var ve zaman içinde alacak bir faks gönderebilirsiniz.

Hizli Internet’e baglanmak için güçlü olmak ve hala ayni zamanda bir faks ya da yazdirma sey göndermek mümkün Bluetooth teknolojisi ile basarilabilir. Çoklu görev hem de bir ofiste çalisanlar olarak evden çalisanlar için kolay olmamisti. Isletmeler bu ekipmanlari kullanarak her yil çok para kaydedin. Aksesuar küçük ve en farkedilmeden giderdim. Aksesuarlar teller ve eskiden ekstra kablo gibi çirkin eyesores degildir. Çok fazla teller tamamen yok olan bir güvenlik tehlikesi vardir. Bu aksesuarlar daha iyi Bluetooth teknolojisini kullanarak yapmak. Zaman ve para tasarrufu herkes, AOS hedeftir. Bluetooth teknolojisi bu hedefe ulasmak için biraz daha kolay hale getirir.