bagimsiz ofis mobilyalari cesur yeni seçenekler

Bugün terim bagimsiz ofis mobilyalari ofis tesisi planlamacilari ve iç tasarimcilar için mevcut birçok seçenek haline için “baska ne var?” Dönüsmüstür. Ofis manzara bagimsiz sira, masa, dosya ve olan tasarim ve stil, varsa, öncelikle ofis yolcu durumuna bagli diger accouterments sadece olusuyordu Bu zaman tezat.

“1950’lerin Is-Temali Filmler bazen ayni masalarinin sira sira ile dösenmis adlari gibi s ‘steno havuzu’ ile büyük açik ofisler tasvir,” Mark Bassil, es-kurucusu ve MAiSPACE baskan yardimcisi, bir Mt diyor. Zeytin, NJ , modüler ofis mobilyalari sistemleri merkezli üretici. “Bu ilk açik büro mobilyasi gizlilik veya gerçeklestirilen belirli görevlere karsilik gelen isbirligi içinde seçenekler sunan cazip çalisma alanlari ile çalisanlarin saglayan günümüzün son derece tarz sistemleri mobilya yerini almis.”

Istisnalar olsa da, sistem mobilya tasarimlari boyut, yükseklik ve düzeni kolay yeniden yapilandirildiginda etkinlestirmek paneli birimleri dayanmaktadir. Gizli ses, veri ve güç kablolari tasiyabilir panel birimleri, Bagli, worksurfaces, raf ve depolama sistemleri bulunmaktadir.

mobilya çözümleri bagimsiz

Sistemleri mobilya popülerlik ofis kat planlari, Bassil yorumlar için tek çözüm oldugu anlamina gelmez. “Solo mobilya – masalari, depolama dosyalari ve credenzas dahil olmak üzere – genel tasarim konsepti dahil edilmelidir. Uygulamalar baska, ya da orta hat yöneticiler için ofis saglayan sistemleri mobilya uygun olmayabilir özel ofislerinde ilk yerlesimleri veya yükseltmeleri içerir. ”

MAiSPACE açik ofisler, tam duvar ofisler, konferans salonlari ve resepsiyon alanlari için popüler sistemleri mobilya tamamlamak için bagimsiz ofis mobilyalari yeni bir hat ile bu pazar ele almistir. “Stil ve kalite dikkatimizi köse ofis adalet yapacagini, biz rakiplerimizin tarafindan sunulan benzer kalitede tasarimlari altinda% 40 ortalama fiyat noktalarinda bu hat sunuyoruz,” Bassil diyor. “Coverseal ile firçalanmis çelik birlestirerek tasarimlarinda Açilan damarli ahsap olarak bitirir ve renklerin çesitli, çizgi unhanded döner, köprüler, köseler, tevazu panelleri, barakalari ve credenzas ile masalari içerir. Oturma, tablo dosyalari ve hareketli MAiSPACE baglantisiz hatti dahil edilmistir. ”

MAiSPACE onun sistemleri mobilya yapar kendi bagimsiz mobilya için ayni gelismis üretim süreçleri geçerli oldugundan, orta hat yönetici fiyatlara Köse ofis tarzi mümkündür. “Bizim Coverseal yüzeyler bu mükemmel bir örnek vermek,” Bassil diyor. Örnek olarak damarli ahsap gerekçe göstererek o bu yüzeyler son derece dayanikli ve dayanikli solmaya “dikkat çekiyor, ama en pahali mobilya teklifleri bulunan pahali kati ve kaplamalar bakabilirsiniz. Seçenekler kiraz, akçaagaç, ceviz ve maun içerir ve uygulama bir agaç bitirmek için oldukça rahat herhangi bir tasarim bilesenini içerir. “Çelik kaplama, tevazu panelleri, masa kaideleri, baraka kapi ve diger vurgu bilesenleri sik bir kontrast ve göz itiraz saglar Firçali.

bagimsiz mobilyalarla sik bir çalisma alani olusturmak

Coverseal desen ve renk bagimsiz mobilya kavrami etrafinda zarif çalisma alanlari olusturmak için tesis yöneticileri ve ofis tasarimcilar saglayan, Döseme ve kapilar panel sistemleri, kadar tasir.

“Özel ya da yari-özel ofisler MAiSPACE istiflenebilir paneller ve hareketli duvarlar ile açik alanlar olusturulabilir,” Bassil diyor. “Imaginations 48 inç tavan yüksekligi kadar muhafazalari seçenekler arasinda ücretsiz çalistirin. Panel elemanlari çelik, Coverseal, kumas, ya da açik, buzlu veya ücretsiz veya eslestirme renklerde bölücüler kullanarak buzlu cam boyanabilir. Cam kapi seçenekleri sürgülü yerden tasarruf onlari izole hissediyorum yapmadan yolculari için gizlilik sunuyoruz. ”

MAiSPACE destek hizmetler tesis yöneticileri, döseme sistemleri ve bagimsiz mobilya bir arada kullanarak planlari plani ve doldurmak yardimci olmak için kullanilabilir. “Degisiklikleri pahali ve biz mobilya ve kat planlari ücretsiz neredeyse hata oldugundan emin olmak için AutoCAD ve GIZA tasarim yazilimi ile müsterilerine destek oldugunu en aza indirmek için,” Bassil diyor. “Tesisat MAiSPACE personel veya yetkili bayi ve distribütörlerin olanlar tarafindan denetlenmektedir. Bu hizmetler bir siparis 6 hafta içinde de hareket hazir bir agri-ücretsiz kurulum saglamak için birlestirir. ”

MAiSPACE deger teklifi diger unsurlari eskime karsi ömür boyu garanti ve garantisi vardir.