daha ebay satis için en iyi tasinabilir DVD oynaticilar nasil seçilecegini, daha

Tasinabilir DVD oynaticilar, müsterilerin arayan böylece büyüyen pazarda ne oldugunu, popülerlik ve seçimi büyüyor, ve ne disinda kalabaliktan bir tasinabilir DVD oynatici belirliyor?

** Mevcut Fonksiyonlar ve Özellikler **

Farkli oyuncular marka ve modeline bagli olarak farkli özellikler ve islevler sunuyor. Açiktir ki, bütün tasinabilir DVD oynaticilar ayni zamanda ses diskleri oynayacak, yani birincil islevi olarak DVD oynatma, hem de CD çalma yetenegine sahiptir.

Birçok oyunculari DVD + R ve DVD RW destegi hem de onlar DVD ve CD yani sira MP3 CD yandi oynatirken yetenegine sahip oldugunu CDR çalma anlami.

Piyasada birçok giris seçenekleri ile, tasinabilir DVD oynaticilar kullanici kolay oynatma için cep telefonlari, video kameralar ve dijital fotograf makineleri kanca saglayacak USB baglanti noktalarindan, SD kart okuyucu kadar giris seçenekleri bir dizi, ekledik.

HDMI, AV bütün ayrintilari ve S-Video girisleri gibi diger girdiler kullanicilar video oyun konsollari Blu-Ray oynaticilar, hem de harici bir, daha büyük bir ekranda DVD görmek için izin bir sey baglamaniza olanak saglar.

** Ne tüketiciler ** ariyor

Tüketiciler her zaman paranin karsiligini en patlama ariyoruz ve bu tasinabilir DVD oynatici pazar içerir. Bir cihaz daha fazla özellik daha tüketicilerin göz diken edecek vardir.

DVD oynatma açikça hiç oyuncu dahil ile, çalma yanmis diskler yetenegi bir oyuncu kendini öne yapmak için sahip ilk sans. Tüketiciler her zaman para ve indirmek veya kopyalamak ve kaydetmek için kolay bir yoldur film yakmak yetenegi kaydedebilirsiniz yollarini ariyoruz, bu nedenle DVD + R ve DVD RW oynatma çok çekici bir özelliktir.

O kolay ve aninda mümkün onlarin arkadaslari ve aile ile fotograf ve videolari paylasmak için yapmak gibi onlarin diger mobil cihazlar baglamak yetenegi, tüketiciler için büyük bir arti.

Bir USB portu Birçok cihaz olarak bu gün bir USB portu üzerinden baglamak bir tüketici için büyük bir arti.

HDMI, S-Video ve koymak AV ve çikislari tüketiciler bir ev DVD oynatici gibi tasinabilir DVD oynatici kullanir ve bu nedenle büyük ölçüde cihazlar kullanisliligi genisletir yetenegi saglar. Ayni girisi bir video oyun konsolu ve Blu-ray oynatici yetenegi için söylenebilir. Bu birçok tüketici için çok önemli bir özellik yapar.

** Arzu edilen özellikleri göstermek için nasil **

Bir tasinabilir DVD oynatici listelenirken mümkün oldugunca birçok özellik olarak göstermek önemlidir. Liste sadece tüketici oyuncu neler yapabilecegini tam bir anlayis vardir ki, bu özellikleri ne anlama geldigini de özelliklerinin listesi dahil, ancak emin olun.

Bu tüketici egitimli bir satin alma yapmak ve tüketicilerin çizmek ve cebinizde biraz daha para koymak için izin saglayacaktir.