internet tüccar hesabi saglayicilari ile bir anlasma yapmak e-ticaret

Yani internet üzerinden satmak için biliyor musun? Bu sizin is girisim çevrimiçi baslamak için oldukça iyi bir adim. Sonraki bu çaba ortak size güvenilir bir Internet Merchant Hesabi (IMA) adim bulabilirsiniz. Ancak, tam olarak, bir internet tüccar nedir?

Ortak is dili, bir kisinin yüz kasiyer ile karsi gelir, toplam ücret öder ve öge eve getirir. Müsterileri zor sahsen onlari karsilamak için yapim farkli ülke ve uzak firlatti yerlerden gelebilir Ancak, online bir is girisim, yüz müsteri ile karsi karsiya geliyor mümkün degildir. Bir Internet Merchant Account is transacting bize yardimci olmak için bir online kasiyer olarak görev yapar.

Bir Internet Merchant Hesap bir isletme sahibi online ödeme, en yaygin kredi karti, almak ve internet üzerinden bir finansal islem tamamlamak için izin verir mali hesaptir. Internet Merchant Account müsteri ile islem tamamlandiginda, iletir IMA saglayici (en sik bankalar) için islem gerçeklestirmek için ve daha fazla yapilan islem ölçmek.

dolandiricilik vs mesru ima

Internet Merchant Hesabi saglayicilari için Online Pazarlama ve E-Ticaret baslangiç ??çarçabuk büyüdü. Bu E-Ticaret üzerinde girisim planliyor tüm kisiler hakkinda dikkatli vurgulamak çok önemlidir bu yüzden ayni egilim hileli ticari hesaplari için geçerlidir. Bu düsman IMA kendisi oldugunda dolandiricilik mücadele etmek zor olurdu çünkü dikkatli olun.

Dikkatlice Kullanici yorumu ve IMA saglayicisi hakkinda bilgi okuyun. Geri bildirimler ve tüm arayin. Bu o sahte saglayicilari nokta kolaydir ancak bazi zor gerçek olabilir.

Bir IMA için basvuru

Uygulama kolay ama bazi saglayicilar bir IMA için basvuru temizlemek ve incelemek için birkaç gün size birakabilir. Açik ya da bazen bir uygulama islendikten sonra ya tahsil edilecek ücret oldugu gibi bir IMA basvurusu ücretsiz degildir. IMA saglayicilar tarafindan isteniyor ücreti tüm uygulama sürecinde kullanilmak üzere içindir. Kendinize bir açik ödeme feragat olmayan bir IMA saglayici bulabilirsiniz, daha iyi olurdu.

Sizin için bir basvuru formu güvence önce, tüm basvuru süreci hizlandirmak için, is ‘master plan, web sitesi adresi, ürün, tedarikçi, ve en önemlisi, bankacilik bilgilerini ve her islem hakkinda bilgi almak için hazirlar. Kafasinda böyle seyler ile, basvuru süreci bir sekilde kisaltilmis olabilir.

açiklamada ücretleri, indirim oranlari ve islem ücretleri

Bazi bankalarin müsterilerine üzerinde düseriz ki Aylik Sarj benzer, Internet Merchant Account Saglayicilari da Bildirimi Ücretler ile kazanmak. Onlar kar için bu beyani ücretleri, onlar müsteriye hale getirmistir hizmet için ve tabii ki ödeme olarak toplanir. Bu farkli bir isim altinda gelebilir ama hemen hemen tüm IMA Saglayicilari, müsteriler uygulanan ücreti bu tür var.

Indirim oranlari tamamlanan her satin alma veya islem için IMA Saglayici için çevrimiçi saticinin krediliktir. Bu, komisyon biraz karsilastirilabilir ve tek kazancin en fazla dört yüzde esdegerdir. Islem Ücretleri, diger taraftan, sabit ve ne olursa olsun bir satin malin fiyati degismez.

Bir müsteri, bir yil (anlasmalar bagli olarak) ya da öylesine içinde onun hizmet aboneligi iptal zaman sonlandirma ücretleri de uygulanmaktadir. Çogu zaman zaman, IMA Saglayicilari müsteri kabul saglayan bir kilit-in müsteri aksi, müsteri kilit altinda abonelik kalan ay veya yil için ödeyecekleri, bir süre içinde IMA Saglayici abone kalmalidir neyin sözlesme -dönemi.

Her zamanki is

Mükemmel bir Merchant Account Hizmeti bulma sizin açinizdan çok avantajli olacaktir. Tüccar hesaplari içinde senin kasiyerler kabul edilir magaza-onlar, tüm islemlerin takip bunlari tamamlamak ve onlara yakin, onlar da güvenlik kamera ve etrafinda gözlemliyor hiçbir shoplifters olmadigindan emin korumalari verme olarak hareket ederler. Bunun da ötesinde, onlar sirketinizin bankacilik sirketi-tüm kazanç kendi tonoz içine saklanmis olacaktir olarak hizmet vermektedir. IMA bu islevleri ile, orada en iyi saglayici almak gerçekten çok önemlidir. Daha güvenilir, mesru ve olumlu iyi bilinen, o kadar iyi is girisim için yapardi.