Iyi bir web sitesi henüz bitmis degil biridir.

Insanlar genellikle tamamen kendi web sitesi bitirmek ve baska bir sey yapabilirsiniz. Birçok kisi dekorasyon bir sürü yapmak ve ayni anda kendi web sitesi bitirmek için öneriyoruz. Ziyaretçilerin web sitesine bakin ve tekrar geri gelmek olmayabilir yeterince iyi degilse belki de düsünüyoruz! Bu zorunluluk web sitesinin lansmani için çok uzun sürüyor belirtilen kadariyla da güncellestirme web sitesinin yeni lansmani için gerekli edilmesi gereken bazi güncel olmayan bilgiler veya bilgi yapti.

Benim deneyim iyi bir web sitesi bir bakim ve iyilestirme her zaman ihtiyaci olan bir web sitesidir. Bilgi ve dekorasyon Tüm zaman güncel ve taze görünüyor için web sitesi yapmak için gerekli.
Bu yüzden web sitesinin ilk sürümü tüm bilgilere sahip olmalidir sanmiyorum. Tüm ek bilgi daha sonra eklenebilir. Ayrica size web sitenizi gelistirmek için ziyaretçinin yorum ve öneri alabilirsiniz. Eger kaliteli bir web sitesi istiyorsaniz, web sitesi her zaman bir iyilesme gerekir ve gelistirme sona olmayacaktir. Gelisme sona erdi ise o zaman web sitesi de çok, ölü, sona erdi anlama geliyor olmasidir.

Bir baska önemli neden güncel bir web sitesi arama motorlari tarafindan olmayan güncellenen web sitesi daha sik izlenir olacaktir. Daha fazla arama motorlari tarafindan sirayla öncelik güncellendi. Arama motorlari olmayan güncel bir daha sik güncellenen web sitesi geri alirsiniz. Eger web sitesinde göstermek için birçok bilgi var ama eger öyleyse acilen göstermek için degil. Ben büyük bir parti daha sik bir sekilde degil onlari ayirmak ve web sitesine yüklenecek tavsiye ediyorum. Eger web sitesi üzerine gönderdiginiz bilgileri onlar bu bilgileri web sitesinden kaldirilmasi gerekmez sonra istediginiz zaman herkesin okuyabilecegi ortak bilgi ise, sadece orada koymak ve arama motorlari islerini yapalim. Bu web sitesine erismek için insanlar için daha fazla firsat katacak.

Web sitesi tasarimi, tema ve renk frekans degisimleri, hakkinda bir soru vardir. Eger ziyaretçi web sitenize ya da web sitenizin benzersiz görünüyor olmaz hatirlamiyordu yapacak çünkü bu soruyu itibaren ben çok sik tasarimini degistirmek için degil öneriyoruz. Hangi renk daha sonra sadece bir zaman bir miktar için o renk kullanmak seçmek için tasarlarsaniz. Bu uzun vadede ziyaretçi ezberlemek içerir. Eger ziyaretçiler ayni web sitesine geri geliyorlar oldugunu hissettirmek nasil düsünün. Internet dünyasinda, bir karakter baska bir web sitesine onlari getirebilir! Sadece her zaman güncel ve mevcut durumu baglanti kadar olmak web sitenizde bilgi güncelleme emin olun. Tüm web sitenizin yukarida belirtilen bir canli web sitesi olacak ve herkes ayip ile online dünyaya gitmek için hazir olacaktir.

Ben bugün için garip bir dilek gerekebilir, “web bitmis olmayacak umut”!