magento ve e-ticaret – büyük maç

Online magazalar hizli geleneksel magazalari kadar önemli hale gelmektedir. Iyi bir temel üzerinde bu magazalarin Bina her zamankinden daha önemlidir. Magento e-ticaret sektöründe önemli bir liderdir.

Ücretsiz, açik kaynak ve PHP ve MySQL popüler kombinasyon dayali, Magento e-ticaret web siteleri için ücretsiz, açik kaynak kodlu bir platformdur. Magento popüler PHP / MySQL teknolojileri kullandigi için, Magento bir e-ticaret web sitesi için olasi yazilim arastirma yaparken bakmak gerekir. Alisveris sepetleri, ürün arama, ürün kategorileri ve müsteri hesaplari gibi özellikler – Magento tüm e-ticaret yazilim gerekli olagan özelliklerini içerir. Ve daha fazlasi – Magento gerekli tüm iyi bir e-ticaret platformu olmasi gereken özellikleri kapsar!

Ama Magento da dijital ürünler, dijital kuponlar ve tek tiklamayla sistem yükseltmeleri için destek de dahil olmak üzere benzersiz özellikleri bir numarasi vardir. Web tabanli bir magaza olusturmak isteyen herkes için güçlü bir seçenek böyle bir dizi ile. Güvenilir ve kolayca özellestirilebilir, Magento quicky web üzerinde en popüler e-ticaret sistemlerinin biri haline geliyor!

Son Varien onlar Magento, Magento Enterprise Edition yeni bir premium sürümü piyasaya duyurdu. Enterprise Edition kurumsal düzeyde e-ticaret siteleri hedef alan Magento bir ticari olarak lisansli sürümüdür. Bu yeni sürüm ayni zamanda bir tazminat ve garanti içerir.

Tüm gelismis web uygulamalari oldugu gibi, Magento kaliteli bir web barindirma gerektirir. Magento bir emlak yüklemek ve yapilandirmak için basit bir uygulama degildir. Deneyimli bir web barindirma ile gitmek bir Magento tabanli web sitesi basarisi için esastir. Onayli hosting firmalarinin bir dizin resmi Magento web sitesinde mevcuttur. SSL sertifikalari gibi seyler sitenize Magento ya da kullanip kullanmadigini hayati önem tasimaktadir – kararlar potansiyel firma hem destek Magento hem de ciddi bir web sitesinin basarisi için gerekli olan diger hizmetler saglayacaktir kontrol herhangi bir web hosting oldugu gibi!

Yani kurulu bir web sitesi veya yeni bir magaza için e-ticaret yazilim ariyorsaniz olsun – Magento kesinlikle içine bakmak için yazilim listenizde olmali!