mobil tüccar çözümleri

Güvenilir isleme islemleri, hizli ve güvenli bir is için gereklidir. PayCents ödeme ag geçidi ihtiyaçlariniza göre tasarlanmis ödeme çözümleri sunmaktadir.

PayCents bir durak, bir yerde, ve e-ticaret ya da tüccar çözümleri için bir telefon numarasi … dönemi saglar.

PayCents isinizi gelistirmek ve gelirinizi artirmak için hizmet ve genis bir araç yelpazesi sunuyoruz. Ne olursa olsun is modeli – Web, perakende, posta ve / veya telefon siparisleri (MOTO) ya da mobil dagitim, biz çözüm var. Satis, Destek, Entegrasyon hepsi burada bulunmaktadir. Bir yerde, bir telefon numarasi, çözümleri bir dünya.

suite 280 alisveris sepeti:
Müsterilerimiz (eski ve yeni) bir makul bir fiyata aradiginiz esneklik ve güç bulduk, birçok orta düzey sirketlerin is standartlarindan ödün vermeden çevrimiçi satmak için izin verir.

elektronik çek isleme:
E-Check yüksek risk hesaplari için kredi maruz kalmadan yeni yollar ve müsteriler açar.

perakende ticaret çözümleri:
“Tugla ve harç” perakendeciler simdi yetki süreleri ve telekom maliyetlerini azaltmak için IP etkin kart tokatlamak terminalleri ve nokta-satis (POS) yazilimi ile kredi karti islemleri isleyebilir.

posta / telefon için çözümler:
Posta, telefon ve faks ile kredi karti ve elektronik kontrol siparis kabul ediyoruz. Girin ve güvenli tarayici tabanli bir arayüz üzerinden bireysel ve toplu islemleri yükleyin.

bordro sent çözümler:
PAYCARD da çalisanlar, saticilar, tedarikçiler ve kurucu ihtiyaçlarini karsilamak için tasarlanmistir.

otomatik yeniden meydana gelen fatura (arb):
Yetki düsüsler ve genel idari maliyetlerini azaltirken Tüccarlar, müsteri hizmetleri gelistirmek ve müsteri sadakati olusturmak için ARB esnek özellikleri yararlanabilirsiniz.

web tüccar çözümleri:
Web sitesinden güvenli ve kolay kredi karti ve elektronik çek ödemeleri kabul edin. PayCents ödeme entegrasyon seçenekleri, özel sahtekarlik algilama ve online fatura için araçlar saglar.

mobil tüccar çözümler:
Bir satis özledim! Müsteri hizmetleri gelistirmek ve güvenli mobil çözümleri ile her yerde, her zaman kredi karti islemleri kabul ederek satislari artirmak.