Modüler ofis mobilya sistemleri gelismeler

Bugün, modüler açik ofis panel sistemleri, çesitli üreticiler tarafindan sunulmaktadir. Ofis yöneticileri ve planlayicilari tasarim ve fiyat seçenekleri sasirtici bir dizi ile karsi karsiya kalirlar. Satin alma kararlari çalisanlari tarafindan erisilen zeka büyük artisi karsilamak için ihtiyaci ile daha karmasik büyüdü. “Bilgisayar-yogun çalisma alani” bu tamamen farkli bir ortam tarif 30 yil önce bir telefon, elektrikli daktilo veya ortak kelime isleme sistemleri ofis teknolojisi olusan zaman.

Çalisma yönetme teknoloji kendi basina bir bilim haline gelmistir. Örnegin, çalisanlar yüksek hizli Internet erisimi için dayandigi ses, veri ve video kablolama tasarim ve yerlestirme yöneten standartlari vardir, kendi firmalari dosya paylasimi Yerel Alan Aglari (LAN) ve diger sirket yerleri ile iletisim kurmak için, müsteri ve intranet ve extranet ile tedarikçileri.

Bu endiseler tanitimi ile daha kritik hale gelmistir “sivi çalisma alani.” Günümüzün ofis floorplans çok statik gelmektedir. Çalisma alanlari, sözlesme ve bir is sürekli degisen ihtiyaçlarini karsilamak için yeniden genisletin. Modüler ofis mobilya ve duvar sistemleri – ve kablolama altyapisi – bu tasir karsilamak gerekir, ucuz ve güvenilir, hizli ekler ve degisiklikler (MAC).

Sistemleri yogun bilgisayar kullanimi ile ilgili saglik sorunlari ile ilgili önerilen OSHA standartlarina uygun ve bu karpal tünel sendromu ve tekrarlayan gerilme yaralanmalari gibi isle ilgili bozukluklar ele tasarlanmalidir. Bu kosullar kayip verimlilik ve sakatlik ödemeleri isçi ve dolar maliyeti sirketlerin milyarlarca milyonlarca etkiler.
Çogunlukla, ofis mobilyalari sektöründe büyük ölçüde isyerinde bu dramatik degisikliklere tepkisiz olmustur. Birçok üretici eski ürün tasarimlari ile kisitli, pazarlama ve dagitim yöntemleri 1970’ler ve 1980’ler kadar uzanan.

Bu kagit modüler mobilya sistemleri yakin bir göz atin ve ofis ve bilgi teknolojileri yöneticileri egitimli satin alma kararlari vermenize yardimci olmak için yönergeler saglayacaktir. Ilk maliyetleri ve bir sistem, kablo yönetimi, ergonomi, insaat bilgileri, aydinlatma, aksesuar, gizlilik ve satin alma karari etkileyen diger kaygilari ömür boyu maliyeti inceleyecegiz. Kagit genis ofis sistemleri, bir arkadasi kagit, kablo yönetimi üzerinde durulacak ise “Yüksek Performansli Kablo Sistemleri Bir Giris,” Günümüz teknolojisi dolu ofislerinde bu konuda daha kapsamli bir tedavi saglar.

bazi egilimler bir göz
Bugün birçok isletme endüstriyel makine üzerinde daha yüksek teknoloji ofis ekipmanlari hakkinda daha fazla harciyorlar. Bilgisayar olmadan bir ofis kural daha istisna degildir. Ayrica, çalisanlarin sik sik bu tür modemler, yazicilar ve kendi çalisma alaninda faks özelligi gibi akilli çevre birimleri var, ya da, ortak fasiliteler erisiminiz varsa degil.

Bu arada, personel ofis zamanlarinin toplu geçirmek kuruluslarin iki hedeflere ulasmak için “hoteling” olarak alternatif çözümler dönüyor. Bir gayrimenkul maliyetini düsürmek için, diger onlar tesiste oldugunuzda önceden yer ayirtmak çalisan, sayisi altinda is istasyonlari sayisini azaltmaktir. Verimli alan kullanimi, bu eylemler sonucu, onlar geçici bir ortamda personelin degisen ihtiyaçlarini karsilamak için mobilya ve ekipman daha fazla esneklik gerektirir. Sirketler ayrica Yapi Sahibi ve Yöneticisi Birligi’ne göre, 1990’larin ortasinda 250 bugün yaklasik 200 metre kare için çalisan basina floorspace ortalama miktari azaltmaktadir.

Kurumsal abone kayip orani olarak adlandirilan bir artis bu eklendi. Uluslararasi Tesis Yönetimi Dernegi herhangi bir yil içinde, her yüz çalisani 44 disinda tesis içinde hareket, yani ortalama kurumsal tehcir oraninin% 44 oldugunu bildirdi.

Diger egilimler yine bir örgütün nihai basarisinda önemli bir rol oynayabilir yumusak faktörler ile ilgilidir. Yüksek vasifli isçi her zaman talep olmasi ve bu nedeniyle, ofis bakmak sekilde bir etkisi olacaktir. “Dilbert” ün monolitik kabinleri kalifiye personel çeken bir caydirici olarak hareket edebilir. Bunun yerine, ileriye dönük firmalari, isçilerin degisen paneli yükseklikleri açisindan, kullanimi cam paneller, yazi tahtalari, raf ve diger accouterments kendi isyerinde kendi imza koymak için izin ofis sistemleri yüklüyorsunuz. Ofis tasarim Bu yeni “konut” yaklasimi çalisanlari çekmek ve onlari yerine monolitik bir delige bir numarali dübel, is evde daha fazla hissediyorum yardimci olur.