Online para kazanmaya baslamak için 7 kolay yolu

Orada online para kazanmak için birçok yolu vardir ama orada almak ve bunu yapmak için var. Asagida açiklanan yedi teknikleri iyi bir baslangiç ??için seni alabilirsiniz, mesgul olsun.

1. Eger bir web sitesi veya blog varsa, muhtemelen Adsense ile tanidik. Bu para çevrimiçi yapmak için en kolay yollarindan biridir. Sen sadece sitenize kod kisa biraz eklemek ve Google içerigi ile ilgili reklamlar yayinlayacagiz. Bir reklami her tiklandiginda, para kazanmak. Bu reklam alani online satis için en kolay ve bakim gerektirmeyen yollarindan biridir. Google tüm çalisir ve kontrol toplamak.

2. Adsense en iyi bilinen reklam olmasina ragmen, benzer hizmetleri yerine diger hizmetler vardir. Yahoo! Publisher Network Adsense gibi çalisir ve Google’in programina iyi bir alternatiftir. Ve Adsense gibi, reklamlarin bir para her tiklandiginda olun.

3. Chitika para kazanabilirsiniz baska bir hizmettir. Sitenizin içerigine göre, küçük çocuk otomatik olarak web sitenize veya blog üzerinde ilgili ürünler için reklam yerlestirir. Insanlarin reklamlar araciligiyla ürün satin aldiginizda, bir komisyon toplamak ve para kazanmak. Eger Chitika ile yapmak kazanç PayPal hesabiniza dogrudan yatirilabilir.

4. Amazon Chitika benzer çalisir. Kod biraz girerek, otomatik olarak sitenizde benzer ilanlari yerlestirir. Amazon sunduklari ürünlerin çok genis bir listesi vardir.

5. Kendi ürün veya hizmet gelistirdik varsa, web sitenize veya blog araciligiyla satabilirsiniz. Bu kurmak oldukça kolaydir. Bir tüccar hesabi veya karmasik çikis islemi gerekmez; bu hizmetleri hazir ve oldukça ucuz.

6. Dijital ürün satmak için Clickbank bagli bir hesap olusturun. Clickbank size tanitmak bir sey bulmak için eminiz bu yüzden seçim için 10.000 ‘den fazla ürün vardir. Bu çok popüler ve karli bir seçenektir. Sadece is ürün satis sayfasi ziyaretçileri göndermektir. Birisi bir satin alma yaptiginda, size ödeme.

7. E-posta pazarlama çok popüler oldu ve para kazanmak için harika bir yoldur etti. Listenize abone herkese ücretsiz bir rapor sunarak bir liste gelisebilir. O zaman size tanitiyoruz o özel ürün ve firsatlar hakkinda bunlari e-posta gönderebilirsiniz. Iyi bir liste ile, listenizde her abone için bir ay bir dolar yaklasik yapmak için bekleyebilirsiniz.

Diger para verme teknikleri ögrenmek istiyor musunuz? Benim özgür ebook alin ve online para kazanmaya baslamak!