e-ticaret küçük isletme basarisi için kapilarini açiyor

Son yillarda e-ticaret ticaret sektöründe önemli bir güç için satis pazarinin küçük bir bölgesinden geldi. Her gün daha fazla insan Noel hediyeleri ya da sadece kendi haftalik gida alisveris için olsun, onlarin alisveris için internet dönüyor. Bu alisveris alisveris dükkandan kendilerini sürüklemek zorunda kalmadan istedikleri tam olarak ne için göz atabilirsiniz hangi ile kolayligi sonucudur. Ayrica, internet üzerinden arama araçlari genis bir dizi ile en iyi firsatlar bulmak daha kolaydir. Küçük ya da özel isletmeler kendileri için bir isim yapmak ve büyük sirketlere karsi hayatta kalmak için bu ve akilda diger avantajlari ile, daha kolay hale geldi.

Geçmiste, e-ticaret önce, yüksek sokak sirketlerin isim yapmak için yerdi. Büyük isletmeler hala önemli alisveris alanlari hakim ve küçük sirketler kendilerini kurmak için mümkün degildir. Büyük bir magazanin kira ve bakim çok pahali oldugu gibi bir risk çok fazla. Çalisanlarin bir dizi bu maliyeti ekleyin ve sadece büyük finansal destek olmadan uygun bir seçenek degildir

Buna karsilik, internet üzerinden bir is çalisan arabayla ön uç yüksek sokak magaza ve müsteri hizmetleri için çalisanlarin çok sayida ihtiyacini alir. Bir web sitesi is site ve kontrol satis korumak için ürün için depolama ve çalisanlarin küçük bir ekip ile çalistirilabilir. Is yerine fiziksel ürünlerin bir hizmet veya yazilim ürünü sunuyor, bazi durumlarda, hatta bir depolama alani kiralamak gerek yoktur. Sonuç olarak, online bir is bir yüksek sokak sube maliyetinin bir kismini çalistirilabilir.

Sonuç olarak, piyasada kendileri için bir isim çevrimiçi yapmak yeni veya nis hizmetleri daha açiktir. Onlar birkaç digerleri bir sey saglayan ise sirketlerin çok basarili olabilir. Bu sadece bir sey nis için piyasada gücü yoktu gibi yüksek sokaklarda kurmak çok zor olurdu. E-ticaret katlanarak büyüdü ve para transfer hizmetleri internet satis basit bir islem için ayarlama yapmak. Online kredi karti islem daha fazla müsteri internet alisveris yapma güvenli hissettiren, çok basit bir islem haline gelmistir.

Daha fazla kisi alisveris için internet dönerek ile, e-ticaret kendi isim yapmak için girisimciler isteyen için daha fazla firsat olacagini açik görünüyor.