e-ticaret sitesinde bir sayfa çikis dahil

Ödeme islemi çok fazla bilgi çok uzun sürüyor ya da gerektirir çünkü online alisveris yaparken hiç Sepetinizde ürün ayriliyor? Bu her zaman olur ve e-ticaret siteleri için büyük bir sorundur. Bu sepeti terk ve web siteleri sürekli ödeme sürecini iyilestirmek ve arabalari terk müsteri sayisini azaltmanin yollarini ariyor olarak adlandirilir. Bir hesap olusturmak için alicilar gerektirmeyen, biri, ödeme daha kolay ve daha hizli yapma konusunda gitmek için birçok yol vardir. Bu etkili ve çok zaman kazandirir. Alisveris hizli ve güvenli bir süreçte disari almak ve çünkü bu bir sayfalik çikis ile kurulmustur zaman sonra e-ticaret sitesi hizli bir sekilde sadece daha az sepeti terk sorunlari olan bir site olacak. Size yarar merak ediyorsaniz bir sayfa çikis ardindan web sitesi sunmak okumaya devam olabilir.

hizli
Insanlar online alisveris birçok durumda, zaman kazanmak için. Bir sayfalik çikis seçenegi sunan kesinlikle alisveris zaman büyük bir tasarruf ve web karsi olumlu duygular olusturmak için olanak saglar. Gerçekten müsteri olarak çevrelerindeki tutmak gibi ilgili de müsterileriniz için ödeme islemi daha kolay ve daha hizli yapmak istiyorsaniz o zaman bir sayfalik çikis düsünün.

satis dönüsüm
Gibi birden çok sayfa çikis ile benzer sitelere karsi bir sayfalik çikis ile web sitesi için satis dönüsüm önemli ölçüde degisir. Bir sayfalik çikis ile web siteleri daha az alisveris sepeti terk gördügünüz ve daha fazla müsteri emir tamamlamak oldugunu göreceksiniz. Çok sayfa çikis süreçleri ile Siteler bir sorun olmaya devam sepeti terk bulacaksiniz. Aslinda, sepeti terk bunu kontrol etmek çok uzun sürüyor çünkü kadar müsterilerinin% 50 ile olusabilir.

bellek
Bir sayfa çikis için bir diger yarari bir müsterinin kredi karti bilgileri ve hatta son alimlari saklayabilirsiniz bellek ile bir alisveris sepeti kullaniyor. Bu, gelecekte ve mutlu müsteri daha hizli kontrolleri için yapacaktir.

Sizin ödeme islemi çok fazla zaman alir çünkü müsterileriniz diger web sitelerine bulmak izin vermeyin. Bunun yerine, bir alisveris sepeti yatirim ve müsterilerinizin mutlu ve satis artiracak bir sayfa çikis!