e-ticaret – Üst 7 güven insaatçilar

Birçok yeni e-ticaret isletme güven pazarlama etkisini kendi online is basarisinda olacak küçük bir fikrim yok.

Çogu müsteri için güven degeri önemlidir. Bazi isletmeler digerleri yapmadigi halde çevrimiçi büyümeye devam nedeni budur.

Müsterilerine digerleri güven asilamak için çok az yaparken onlara güven sebep büyümek çok basitlestirilmis anlamda online sirketlerin.

Bu güven nereden geliyor?

1. Her zaman Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) gelistirmeye çalisiyoruz. Çogu web kullanicilari güven için bir turnusol testi olarak sevdikleri arama motoru bakin. Bir arama terimi ilk 50-100 yuvalari size bulamazsaniz onlar baska aramaz. Eger güvenilir olabilir ve müsteri takip edecek arama motorlari ikna etmeye çalisin.

2. Sözleri yapma ve daha sonra sözünü teslim. Müsteriler kasada gerçekligi karsi ne kadar iyi kelime yiginlari kadar dikkat edin.

3. Müsteri hizmetleri her zaman büyük bir anlasma. Her müsterinin dikkat çekilen hissediyor emin olmak için elinizden geleni yapin. Bu müsteri hizmetleri söz konusu oldugunda rutin topu damla e-ticaret isletmeler vardir. Ne yazik ki, pek çok uzun bizimle olmayacak.

4. Bilgi tabanli içerik yetkili olmalidir. Onlar kullanabilirsiniz müsterilerinize kaliteli bilgi vermek, onlara dostluk elini uzatmak. Güvenilir olabilir birisi – Sen cimri olmayan biri olarak algilanmaktadir.

5. Sitenizin temiz oldugundan emin olun. Güven katil yazim hatalari ve diger göze batan hatalar dolu bir sitedir. Hata bir model tespit edildiginde birçok müsteri birakacaktir. Duygu bir web sitesi kadar önemli bir sey en az hata ile gelismis olamaz o zaman ne kadar önemli müsteriler ve ne kadar iyi bakilmaya olacaktir. Bu noktada müsteri baska bir yere bakmak için sadece daha kolay.

6. Müsterileriniz bu nedenle farkinda oldugunu onlara bildirin akilli. Eger müsterilerinizin size kursun olmak gerek kalmadan bilinçli kararlar yeteneklerini anlamak bildirerek, yüksek baski olmadan bilgilendirmek çalisiyorsaniz. Bu genellikle güven artirir.

7. Autoresponders kullanimi takip yönetiminde yardimci ve üzerinden takip edebilirsiniz. Hiç kimse asili birakilabilir seviyor. Eger Autoresponders kullandiginizda etkili bir uzun tepki süresi ortadan kaldirabilir.

Güven pazarlama sadece size sizin ulasmaniza yardimci olarak müsterilerinin hedeflerine ulasma etkili bir araç olarak yönetilmesi gereken zor olmak zorunda degildir. Müsteri bekliyor daha daha verirseniz size daha fazla güven ve artan satis görmek olasidir.