maispace daha düsük maliyetle kaliteli ofis kabinleri sunuyor

Her ay, ilgilenen okuyuculara tamamen MAiSPACE nasil ofis tasarim ve en son isteyenler adamis önemli bilgiler alacaksiniz “yol gösteren.”

Önümüzdeki aydan itibaren biz MAiSPACE orta pazarinda kalite ve hizmet çitasini artirdi nasil söyleyecektir.

Daha fazla önemli bilgi almak ve bir MAiSPACE tasarim profesyonel ile konusma firsati var, böylece bir E-Bülten olarak, MAiSPACE web sitesine dogrudan baglantilar alacaksiniz.

Size degerli bir varlik olarak Aylik MAiSPACE bulmak umuyoruz ve size MAiSPACE sundugu birçok olasilik kesfetmek için tesvik ediyoruz. Ayrica biz sizin ileriye aradiginiz bilgi tam olarak türlü saglayabilir böylece okuyucularimiza bizim yazar dogrudan geribildirim saglamak için tesvik ediyoruz.

Önde gelen düsük maliyetli, yüksek fiyatli ofis mobilya sistemleri için yüksek kaliteli bir alternatif olarak yillardir taninan MAiSPACE, son zamanlarda nihai orta piyasa mobilya paketi olusturmada önemli adimlar atmistir. Simdi, onlarin degerini tahrik MAiSPACE sistemi ve daha ucuz kuzeni, MORSPACE ek olarak, MAiSPACE ahsap mobilya ve hedef kitleye ergonomik oturma ocaklar, özel ahsap seçenekleri getiriyor. “Amacimiz,” es kurucusu Mark Bassil diyor, “sadece o gelemez bir fiyata son kullanici bir mükemmel görünümlü, son derece islevsel ürün grubu vermek degil, ayni zamanda onlari herhangi içinde mükemmellik ve estetik standartlarini korumak için izin vermektir bütçe. Orta ölçekli sirketlere küçük simdi satin alma ve büyük çocuklar gibi bakiyor. “Müsterilerine satin alma ülke çapinda bayi, ofis ve dagilimlari tesisleri hem kiyilarinda ve ücretsiz CAD hizmetleri bir ekip ile avantaji var, MAiSPACE teslim edememek tamamen emin hissediyor zamaninda ve bütçe ve boyut proje. Seçenekleriniz hakkinda daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin:

1993 yilinda basindan itibaren, bu ürün sözlesme mobilya endüstrisinde sok dalgalari gönderdi. MAiSPACE çok yönlü, sik ve uygun fiyatli anOffice Is Istasyonlari yenilikçi, ustalikla hazirlanmis destackable / istiflenebilir panel sistemidir. Modüler yetenekleri, sinirsiz layin kablolama, bölgesel dagitim, Coverseal ergonomik tezgahlar ve 15 degistirilebilir kiremit seçenekleri devre disi gibi çok sayida esnek özellikleri dahil ederek, MAiSPACE kolayca herhangi bir düzeyde, herhangi bir çalisan için gereksinimleri barindirir ve bir kalp atisi degistirebilirsiniz. Patentli, devrilen ve hazir monte 31/2 “kalin çerçeveler kurulum maliyetlerini azaltarak içine ve bina boyunca elemanlari hareket kolaylastirmak için kendi kendine hizalama baglanti ile donatilmistir. Onun 4 devre, tak ve çalistir kablolama ile 8 telli güç sistemi kolay ve ödenebilir en zorlu kullaniciya teknolojiyi getiriyor. Büyük üreticiler% 50 daha az – Oldukça basit, bir fiyat noktasinda% 30 bu özellikleri ile baska bir ürün yoktur.

MAiOffice güzel MAiOffice.A 5 adim poli-akrilik UV terbiye süreci (gösterildigi gibi kapaklar) adi verilen ahsap mobilya ürün sunan bagimsiz tasarlanmis tanitti MAiOffice 6 standart bitirir gelir:. Akçaagaç, anigre, kiraz, maun, ceviz ve koyu ceviz. MAiOffice Özel: tasarlanmis ve ortaya güzel MAiOffice.A 5 adim poli-akrilik UV terbiye süreci (gösterildigi gibi kapaklar) MAiOffice 6 standart bitirir gelir adi verilen ahsap mobilya ürün sunan bagimsiz tasarlanmis siparis için insa:. Akçaagaç, anigre, kiraz, maun, ceviz ve ceviz koyu.