paypal ile baslarken

Aslinda ne Paypal nedir?

Paypal bir e-ticaret sitesi degil, ticari islemler yapmak için entegre bir online ödeme çözümüdür. Paypal gibi çek ve havale gibi ödeme geleneksel modlari alternatif olarak hizmet vermektedir.

Paypal nedeniyle en tüccar ve web sörfçü kredi / banka karti, AlertPay, egold, özgürlük rezerv, ebullion, vb gibi diger online ödeme çözümleri üzerinden tercih bu güvenli ödeme yapisi, çevrimiçi hemen hemen her web sitesinde kabul edilmektedir ..

Herkes bu gün paypal deli oluyor! Herkesin sadece bazi müsterilerine siparis vermek istiyorum, özellikle bu güvenlik isareti, onlarin siteye bu paypal butonu entegre etmek istiyorum anlamina gelir.

Paypal ile size para online ödeme veya para alip almadiklarini online islemler yapiyor hacker eline almazsiniz en az% 90 eminiz. Simdi online ödeme en güvenli biçimidir! Bu “sey” dir.

Neden paypal digerlerinin daha üzerinde tercih edilir?

Paypal zor hacker kendi sunucularinda kirmak için yapar en güvenli, güvenli ve ileri teknoloji çünkü bu muhtemelen. Bu diger ödeme çözümleri yok ne muhtemelen.

Onlar müsterilerinin her IP adreslerini takip ederek bu yok! Her yerde! Halk hizmet, vb kullanarak dolandiriciligi için bilinen bazi ülkelerde kisitlamalar yerlestirme ..

Bu “online dünya” en iyi seçimdir bu siki ve zor ancak henüz tartismali konumudur. Hacker yerine koymak onlarin siki önlemler bunlarin etrafinda karisiklik nedeni budur. Bu digerleri yok ne!

Bu bakilirsa, popüler demisler paypal tüm “tom, Dick ve Harry” için kesinlikle olmadigini kesfedeceksiniz. Bu, kurallara uymak kurallarina göre oynamak, kurallara yasayabilir birkaç kisi içindir. Ben degil mi ne demek biliyor musun?