satisa inanilmaz Mckayla interaktif bebek

Küçük kizi ile oynamak için bir eglenceli arkadasa ihtiyacim var mi? Kiziniz bebek ile oynamak ister mi? Eger kizi için inanilmaz bir Noel oyuncak bu yil ariyorsunuz?

Bir evet ile herhangi bir soru yaniti verdiyseniz, Amazing Mckayla Interaktif Doll dikkate almak gerektigini. Bu sasirtici nedeniyle “sasirtici” olarak nitelendirdi.

Inanilmaz Mckayla duyusal teknolojisi, ses tanima, ve en, interaktif tam ve besleyici oyun sunmak için mafsalli canlilari sahip bir sevimli bebek bebek oldugunu.

Inanilmaz Mckayla bebek bir bebek yiyor ve onun aksesuarlari “tanidigi” ayni gidalar yiyor. Bebek taklit gida, biberon, kasik ve küçük bir oyuncak ayi elbise, kavanoz ile birlikte gelir.

Inanilmaz Mckayla yedi farkli çigliklari vardir. Çigliklari biri eglence için, ve Mckayla gibi o oynamaktan hoslaniyor Peek-a-Boo, olarak dört interaktif oyunlar, vardir. Yeni seyler ögrenme uzun bir günün ardindan, hafifçe uyku Mckayla kaya olabilir.

Deneyimi daha gerçekçi hale getirmek için, bebek bebek Mckayla o ne istiyorsunuz söyleyecektir. Mckayla “Hun-gee, Ma-ma!” Diyor ya onu sise vermek veya ona biraz bezelye beslemek için isaret hangi. Veya MacKayla diyecekler “Ben yapilacak … Büyük sarilmak seviyorum, lütfen!” Kizin onu tutan kez, Mckayla sesini tanir ve soran durur.

Mckayla bebek 14 inç boyunda.

Simdi, böyle bir büyük, robot bebek oyuncak bazi dolar mal olabilir, ve sordu fiyatlari biraz degisir. Asagidaki web sitesinde nerede büyük bir almak ve para kazanmak için götürecektir.

Bu zor zamanlarda ile, istediginiz son sey bir fiyasko oldugunu ve çocugunuzun hayal kirikligi bir Noel oyuncak büyük paralar harcamak etmektir.

Asagidaki web sitesi sizin için Noel oyuncak alisveris ödev yapti. Bu sicak Noel oyuncaklar en çok satan ve en diledi sunmaktadir. Bu sicak, üst oyuncaklar satin alirsaniz, büyük ölçüde çocuk gelecek yillar için, mevcut sevecegi sansinizi artirmak.

Online siparis ve alisveris merkezinde kalabaliklar çetelerin mücadele yok. Trafik sikisikligi hirladi kavga etmeyin. Birisi son anda sizi dövmek olmadigini bir otopark yer bulmaya sürüs saat harcamayin. Ve sadece bir dakika önce kirli katta oldugu görünen kirli Noel oyuncak alamadim.

Online alisveris yapmak ve Güvenebileceginiz bir magazadan siparis yapmak. Trafik ile profesyonel bir teslimat adam anlasma izin ve Noel için zaman içinde kapiniza Mckayla teslim etmeyin.

Sicak, iyi Mckayla gibi oyuncak satan interaktif bebek bebek hizli bir sekilde satmak.

Simdi siparis ver böylece kizini hayal kirikligina veya sola ne razi olmak zorunda kalmazsiniz.