tek basina sistemin nasil alisveris sepeti

Daha önce bir e-ticaret is kurduk ancak sirket için bir alisveris sepeti sistemi adapte degil, henüz çok geç degil. Artik tek basina bir sistem kullanarak kurumsal bunu içerebilir. Bu sistem is için idealdir ve yeni isletmelerin alisveris sistemlerinde keyfini ayni özellikleri içerir. Bu alisveris sepeti sunan ile, daha önce oldugundan daha mevcut online is daha iyi yapmak için eminiz.
Mevcut is bir online alisveris sistemi de dahil olmak üzere satis potansiyelini artirir. Bu izleme ve müsteri emir ve ödemeler izleme harcamaniza gerek zamani azaltir. Artik müsteri siparisleri kaybetme veya müsteri ödemeleri almak mümkün degil varlik hakkinda endiselenmenize gerek. Tüm sistem sizin için is daha kolay hale getirecek.

Alisveris sepeti is tek basina ne anlama geliyor?

Tek tek alisveris sepeti sistemi net sanslarini çalisiyor yeni isletmelere sunulan diger sistemlerden farklidir. Ikincisi ile, sadece varolan bir is varsa iken servis saglayicilardan sizin özel web siteleri siparis etmek, sizin sahip oldugunuz mevcut tasarim ödün vermeden alisveris sepeti sisteminizde eklendi olmasi gerekir. Burada sistem tek basina tasarimi ile çalisir nasil.

• Web sitenize dügmeler ekleyin. Sadece müsterileriniz alisveris sepeti tiklayabilir web sitenize dügmeleri eklemeniz gerekir. Kenara dügmeler ekleyerek, size sepeti olan sayfaya giden bir baglanti kullanabilir.

• linke müsteri tikladiginda, alisveris sepeti ekranda sunulur. Ürün siparisleri yerlestirilecegi yerdir. Sepeti is için yeni bir araç olsa da, isinizi pazarlama konusunda endiselenmenize gerek yoktur. Sepeti sizin kurumsal logosunu yansitan sekilde tasarlanmistir. Bu sekilde, düzenli müsterileri yeni bir araç ile kendilerini tanitmak mümkün olacak.

• müsteri sirket daha fazla ürün siparis etmek isterse, o alisveris sepeti baglantilari bulunmaktadir ana sayfaniz dogru geri getirilecek. Bu prosedür, yeni bir ürün sepete eklenir her zaman olur.

• müsteri emirlerini tamamlar ve sepete hepsini yerlestirilen, o simdi onu verdik seçimler bagli olarak yaptigi ödeme seçenekleri seçebilirsiniz. Bu da ödeme islemi için müsteri yol açacaktir. Sizin arka ofis sistemi müsterinizin siparis süreci için kullanilmaktadir.

Bu müsteri emir alarak geliyor ama size elektronik is kolaylastirmak için yazilim kullanarak kabul degil zaman daha uygun bir seçenektir zaman yalniz tek alisveris sepeti sistemi farkli bir yaklasim olabilir. Sadece bir acemi yararlanmak olabilir araçlari diger türleri gibi, bu kesinlikle mevcut is için satis artacaktir. Alisveris sepeti sirket için satin almak ve satis süreci düzenlemektedir. Her seyin üstünde, sizin ve patronlar için çalisir.