bir antivirüs 2009 kaldirmak için nasil

Bilgisayar Antivirus 2009 ile enfekte? Bir Antivirus 2009 kaldirma islemi yapmak ister misiniz? Dogru yere geldiniz.

Muhtemelen tüm belirtiler gördük. Hiçbir bilgisayarinizda disari görünür kutulari açilir. Uyari casus yazilim bilgisayarinizda algilanan. Bilgisayariniza bulasmis! Windows spyware enfeksiyon tespit etti! Onlar ayni seyi tüm girisim ne olursa olsun uyari – yasam korkutmak size disinda Bejesus böylece kendi yazilim indirin.

Onlar Indirmek istediginiz yazilim Antivirus 2009 veya Antivirus2009 oldugunu. Temelde bilgisayarinizdaki herhangi bir casus yazilim veya virüs kaldirmaz sahte antispyware programidir. Bu sadece Daha da kötüsü olacak. Antivirus 2009, daha fazla enfeksiyon olusturmak para aldatmaca size ve sifreleri ve kredi karti numaralari gibi özel bilgilerinizi çalmak için casus yazilim kullanacagiz.

Size hemen Antivirus 2009 kaldirmak gerektigini söylememe gerek yok. Ama bu düsündügünüzden daha karmasik olabilir. Elle virüs kaldirmak için çalismak oldukça zor olabilir. Virüsler ve casus yazilim son yillarda çok daha sinsi hale gelmistir. Onlar bilgisayariniza yayilmis ve kayit defteri ve DLL dosyalari gibi derin gömülü alanlarda gizlemek.

Bir bilgisayar uzmani olmadiginiz sürece, sadece kendi kayit defteri dosyalarini kaldirarak baslamak gerekir. Eger bir Antivirus 2009 kaldirma araci gerekir nedeni budur. Antivirus 2009 kaldirmak için bir program kayit defteri, baslangiç ??komutlari ve DLL gibi klasörlerde derinden gömülü taramalar yapmak gerekir. Tüm bunlarin yapabilirsiniz.

Neyse ki bilgisayarinizdan tamamen Antivirus 2009 kaldirmak bir program bulduk. Bu, ayni zamanda gelecekteki virüs saldirilari önlemek için gerçek zamanli koruma saglar Sadece. Eger Antivirus 2009 kurbani olabilir hissediyorum o zaman asagida ücretsiz olarak bilgisayarinizi tarar ve kesin olarak bulmak.