çok magaza perakende ve web sitesi test

Kenara, çok karli ve gelecek vaat eden online is girisim olan bir çok magaza perakende e-ticaret is seçiminden de sürdürülebilir ve çok güvenilir bir web sitesi ile gelip saglar. Bu nasil bu kadar mi?

Çok perakendecilik ile birlikte gelen bu yarar anlamak için, ihtiyaciniz olan ilk sey ne kadar çok magaza perakende çalistigini anlamak olacaktir. Bir çok magaza perakende olarak karakterize online bir is merkezi nasil çalistigini gibi çalisir. Bu ürünleri çesitli reklam ve satmaya çalisir. Bu magaza her marka ayakkabilar her türlü sattigi olabilir. Diger seçenek bazi markalar bu tür RTW gibi ortak ürün satmak olacaktir. Eger ürün kombinasyonu olmak istiyorum ne olursa olsun, ayni basit bir fikir geçerlidir – Eger bir web sitesi farkli ürün veya marka satmaya.

Is bu tür için pazarlama stratejisi e-ticaret pazarlama tüm diger formlari ile ayni fikri takip ragmen, çok magaza perakende bu stratejileri kez daha yapar. Magaza magaza yer alan bütün ürün ve markalara reklam ve maruz kalma ayni miktarda vermek gerekir olmasidir. Aslinda, ne en çok magaza perakende yapar bir sayfa ya da bu markalarin ya da ürünlere daha fazla odaklanmak yönlendirmek için sahip oldugunuz her marka ya da ürün tipi için site tahsis etmektir. Onlar diger ürünler ve markalar ile birlikte vurgulanan alamadim çünkü bir sayfada her seyi yerlestirme sadece sahip oldugunuz tüm ürünleri için kismi tanitimina neden olacaktir.

Eger markalar için sayfalarin bir sürü var çok magaza perakende bir baska avantaji içeri giriyor, her site için pazarlama stratejileri ve SEO teknikleri farkli dahil ve stratejileri ve teknikleri arasinda daha fazla müsteri getirmek hangi görebilirsiniz , ziyaretler ve satis ve uzak olan sürücü müsteriler. Sizin teknikleri ve stratejileri bazi bu ideal degildir, bu sekilde, is sadece küçük bir bölümünü etkilenir. Bir test fazli dahil etmek zorunda degilsiniz çünkü bu çok uygundur. Sadece hemen her seyi baslatmak ve sadece basarili olur ve olanlar basarisiz hangi gözlemlemek.

Ayrica, bu sizin ayni ürün için teklif istediginiz ne olursa olsun test etmek için firsat çok sey var. Belirli bir promosyon satis içinde önemli bir artis yapacagini görmek istiyorsaniz Örnegin, bir sitede promo sunmaya çalisacagiz ve baska bir sitede bu sunmuyoruz. Tahsis bazi farkliliklar görmek için kisa bir süre. Fark dikkat çekici ise o zaman plani için gidebilirsiniz. Eger degilse, o en azindan bulmak için uzun süre beklemek zorunda degildi. Ne kadar çok site, ayni anda deneyebilirsiniz daha fazla is stratejileri.