e-ticaret – benzersiz kilan

Ben essiz bir pazarlama açisi ile bir web sitesi tökezledi. Ekolojik çikarlarin kullanimi gelismis pazarlama yetenekleri sonuçlandi. Sitenin durumunda bunu geri dönüsümlü altin ve elmas konusunda uzmanlasmis bir mücevher sirketi oldu ziyaret etti.

Öncül önemli altin ve elmas malzemeleri bu degerli taslar madencilik ve cevher ihtiyacini azaltilabilir yüzden mevcut ve hatta gereksiz oldugunu gibi görünüyor. Bunun nedenleri çok, ama önemli argümanlar biri insan ölümleri taslar mülkiyeti üzerinde savaslar bu sonuç ile bir ilgisi yoktur. Benzer sekilde bu mücevher sirketi kati ekolojik uygulamalara bir engel olarak genis altin madenciligi kullanimini dikkate alir.

Bu artik altin ya da elmas yillardir mayinli ihtiyaci oldugunu yeterince mevcut malzeme var olduklari çekisme oldugunu. Mevcut altin malzemeleri yeni taki ürünleri yaratmak ve geri dönüsümlü elmas yeni ayarlari bir ev bulabilirsiniz asagi erimis olabilir.

Birçok farkli tüketicilere Onlarin felsefesi hitap ediyor. E-ticaret bazilari bu felsefe için sadece pratik mantikli. Digerleri için, bu ekolojik yönetim meselesidir. Hala digerleri için, insan haklari ihlalleri azaltma potansiyeli bu strateji degerli yapmak.

Ben soru bu sirketin misyonu samimiyet içine arama degilim. Ben sadece bir pazarlama açisindan stratejilerini analiz ediyorum. Benim degerlendirme bunlarin herhangi bir agir odaklanmadan ilgi çesitli pazarlar için öncül parlak olmasidir. Bu sirket bile su anda altin kaydirmak olabilir köylüler için istisnalar saglar. Onlar bu köyler madencilik ile çevreye zarar vermeden ekonomik durumunu iyilestirmek için bir çaba bunu yapmaya devam izin verilmelidir kabul ediyorum.

Müsterinin zihninde bu sürecin yararlari hakkinda sonuçlar çikarabiliriz ve ürün ve öncül hakkindaki inanç dayali bir satin alma karari yapabilirsiniz.

E-ticaret olarak size online is benzersiz olarak taninmasi saglayacak benzersiz bir öncül bulmaliyiz. Bazi e-ticaret is sahipleri için bu digerleri essiz varligi için benzersiz bir ürün, anlamina gelir ve bu mücevher sirketi, mevcut bir is modeli için benzersiz bir yaklasim durumunda.

Varolan e-ticaret is olabilir. Müsterilerin is hakkinda benzersiz olmak ne görüyorsunuz? Ne sitenize veya is felsefesi diger isletmeler olmayan yollarla kilan?

E-ticaret magaza benzersiz kilan degerlendirmek için biraz zaman ayirin. Eger bulamazsaniz bu teklik tüketicilere dikkat çekiyor sizin is felsefesi bir sey yapmak için neler yapabilecegini düsünün.