e-ticaret hizmetleri popülaritesi, gereklilik ve performans ölçütleri

popülerlik:

Genellikle yaygin takdir veya kabul veya aranan olma kalitesini gösterir. Bu aglarin artisi ile artar. Sosyal ag olaganüstü büyüme E-ticaret Hizmetleri sektörü önceden belirlenen kapsami disinda büyümeye yardimci oldu. Genis anlamda bir elektronik pazarlama teknigi veya daha sonra üzerinde dünya genelinde kökleri derinlesmis, batida kullanicilari arasinda güven ve popülerlik kazanmaya baslamistir kavramlar oldugunu. Son yirmi yilda kayitlari ag dünyanin sakinleri etrafinda çilginligi yasayan bir kanitidir.

Bu tutarli bir sekilde ürün hizmet kalitesini korumak popülerlik korumak için büyük önem arz etmektedir açiktir. Dolayisiyla artilarini korumak ve mevcut ürün ve hizmetlerin eksilerini üstesinden gelmek için ayni derecede önemlidir, ihtiyaci ve zaman ve teknoloji ile bireylerin degisiklikler istiyor. Online bilet rezervasyon, online bankacilik, online alisveris ve online ihale onun örneklerinden bazilaridir.

gerekliligi:

Bu bilinen bir atasözü “Zorunluluk tüm buluslarin anasidir”, her sey belirtilen çizgisinin üstünde ilgilidir. Kullanicilarin ihtiyaçlarini ihtiyaçlari vardir ama istiyor degil. Her organizasyon kaliteli ürün ve hizmet sunarak istiyor içine kullanicilarin ihtiyaçlarini dönüstürmek için gayret, burada kalite hem de fonksiyonel operasyonel ve görünüm ve his anlamina gelir. Degisen ortamda kendilerini ayarlayan organizasyon unutulup üzerinde kaybedersiniz baska basarili olur. Sanal organizasyon fiziksel organizasyon dönüsüm is bu teknigin kullanimi ile yapilabilir.

Gerekli yazilim uygulamalari ve bu uygulama için hosting kuruluslari her geçen gün büyüyor. E-is uygulamalarinin Bin zaten ev sahipligi yapti ve sayilari her geçen gün büyüyor. Bu neredeyse görevlerin en çok sonraki her görev için fiziksel olarak görünen daha fare dügmesini tiklama içinde yapilabilir fiziksel çaba ve zaman azaltmaya yardimci olur.

E-is asagidaki sartlari basvuran bir terimdir:

1. Is is
2. müsteri is
3. Is müsteri ve
4. Müsteriye müsteri.

Sunucu ve istemci arasindaki is koordinasyon Yukaridaki tüm türleri üzerinde istemci sunucu mimarisi olarak bilinen bu nedenle gerekli ve kullanimi da çift yönlü oldugunu. Alis ve satis isinde iki önemli terimlerdir. Bu alici ve satici olarak aktif katilimci içerir. Ayni egilim modern dijital kurulus tarafindan ancak web konferansi, e-posta ve e-ticaret uygulama yazilimi gömülü olan sohbet uygulamalari gibi son derece aktif teknolojilerin kullanimi ile en gelismis sekilde takip ediliyor.

performans ölçüleri:

Her organizasyon, e-is yazilimi performansini ölçmek dogru odaklanmistir. Test Takim sayisi üretiminin yani sira istemci ortaminda hem de dagitilan ediliyor. Farkli otomasyon test araçlari bu uygulama isleyebilecegi pik yük olarak performansini izlemek ve ölçmek için kullanilmaktadir, basarisizlik noktadan kontrol etmek için stres ve nedenleri vb siki test için temel amaci serbest uygulamasinda Blunders kaçinmaktir. Maksimum çabalara veriliyor gelistirme ortami en kisa zamanda içinde hata ve performans döngüler yakalamak.

Performans sorunlari serbest uygulama ile birakilir, o zaman uygulamanin kullanicilara veya müsteri korumak için çok zor olacak. E-ticaret uygulamasi gelistiriyor Her organizasyon pazarda lider olmak ve itibar ve kar mümkün oldugu kadar hem kazanmak için uygulama performansini ölçmek üzerinde distaki bakim yukarida veriyor.