Google Checkout üzerinden dijital ürün satmak için nasil

Dijital ürünler için talep son yillarda büyük bir artis göstermistir ve böylece kolayca de online magazalarinda uygun hale getirilir. Ancak güvenlik ve ödeme süreçleri çevrimiçi her zaman dijital ürünler için satin alma en potansiyel müsterileri arasinda bir sorun olmustur. Google Checkout kesinlikle tüm bu Paranoyaklari korkusu bir cevaptir. Bu ödeme islemi Google Checkout bir sifre ve kullanici adi yardimiyla hizli ve güvenli ödeme yapmak için müsterilerimize sunmak amaciyla alisveris arabalari ile isbirligi yapmaktadir. Satin alma yapildiktan sonra, müsterinin kredi kartlari, Google Checkout ile tahsil edilir siparis islenebilir, ve ödeme alim yapilmistir alisveris sepeti sahibinin banka hesabina alinabilir.

Google Checkout programi ile isleme, dijital ürün satmak ve ayrica satis çabalari ile Google Adwords kampanyalariniz entegre, böylece daha güçlü reklam saglamak için izin verir. Siparis için dijital mal teslim etmek Google Checkout hazir birkaç seçenek vardir. Dijital içerik ve dijital içerige erismek için iletisim talimatlara erisim tüm belirlenebilir. Google Checkout tarafindan sunulan dijital ürünler için teslimat seçenekleri sunlardir:

Dijital program – Sen talimatlari onu / onun tarafindan satin alindi ??dijital içerige erismek için alici tarafindan kabul edilecek zaman belirleyebilirsiniz. Ayni için Google tarafindan tespit edilmistir teslimat için iki programlari vardir:

• Kötümser teslim – Bu siparis isleme için Google Checkout tarafindan istihdam varsayilan yöntemdir. Kredi karti onlar tarafindan yerlestirilen düzenin ödeme tutari yetkili kadar alici tarafindan satin alindi ??dijital içerik erisimi için onu / ona hazir degildir, bu dagitim seçenegi gerçeklesir. Siparis alici ve alici onu / onun tarafindan satin alinan dijital ürünler erismek için talimatlar verilir zaman onaylanir zaman birkaç saniyelik bir gecikme genellikle vardir.

• Iyimser teslim – Bu yöntem, alicinin kredi karti geçerli bir yetki 20 saniye sonra Google tarafindan elde olmasa bile dijital ürünler erismek için talimatlar alma içerir. Google Checkout üzerinden dijital ürünlerini satmak için ariyoruz, bu durumda Google, müsterinin kredi karti yetki olamazdi dijital içerige alicinin erisimi kaldirma mümkün yalnizca iyimser teslimat seçenekleri kullanilmasi tavsiye edilir.

Dagitim yöntemi – Ayrica, dijital içerige erismek için talimatlari aliciya saglanacaktir hangi yöntem belirtebilirsiniz. Bu baglamda tarihinde tarafindan istihdam edilen üç yöntem öncelikle vardir:

• E-posta teslim – Bu e-posta yoluyla gönderme talimatlari içerir. Eger aliciya sergilenecek base64 kodlanmis sepeti ve dijital imza ile birlikte sunulmasi için XML alisveris sepetleri istihdam eger emir HTML API üzerinden Google verilen veya, bu yöntem kullanilmalidir.

• Açiklama-tabanli dagitim – Bu Ödeme API istegi satin dijital içerige erismek için bilgi saglama içerir.

• Anahtar / URL teslim – Bu o / o içerige erismek veya onlar tarafindan satin alinan dijital içerik kilidini açmak için anahtar saglar yapabilirsiniz aliciya URL saglanmasini da içermektedir.

Ancak, tüccarlarin çogu sadece sadece kendi ürün, yer ödeme dügmeleri ve müsteriler ödemek mümkün olacaktir ekleyebilirsiniz basit bir sisteme ihtiyacimiz var. Daha sonra (ürün dijital ise – aninda) teslim olacagini ve siparis bilgileri tüccar hesabina kalacakti. Eger yaninizda birçok yapilandirmalari yapmak zorunda ve herkes bu asina oldugu için Google Checkout gerçekten iyi, dijital ürün sahipleri için uygun degildir. Ancak, bir çözümü var. Click2Sell.EU tamamen siparis isleme içine Google Checkout entegre bir tüccar platformu ve bagli kurulus pazarlama agi, bu nedenle kolayca ürünleri satan baslayabilirsiniz – onlar dijital veya malzeme ürünleri olup olmadigini – birkaç dakika içinde. Bu sekilde kolayca fazla sorun olmadan online kazanç baslayabilirsiniz. Satis Mutlu!