neden lüks markalar m-ticaret kucaklamak gerekir

Birçok tüketici sadece alisveris alimlari tamamlamak için m-ticaret uygulamalari kullanmadiginiz ama bir dükkana giderken bir arastirma araci iken giderek onlari kullaniyorsaniz, bir dükkanda iken, hatta bir rakip dükkaninda iken. Herhangi bir sirket bu mCommerce trafik oranini elde etmek için etkinlestirmek için, kuruluslar ileri görüslü olmasi ve bu yeni alisveris aliskanliklari kucaklamak hizli hareket etmek gerekir.

Sasirtici bir sekilde, su anda cep telefonu pazarlama çesit benimseyerek degil, perakende sektörünün en büyük orani lüks marka sektördür. Birçok lüks markalar müsterilerine kendi ürünlerinin yüksek fiyat noktalari nedeniyle hizmet daha yüksek düzeyde talep inaniyoruz, yanlislikla yöneticileri bu kisisel hizmet düzeyi anlamina gelir varsaydim.

Gerçekte mükemmel hizmet alisveris beklentilerini kendi yasam tarzi ve alisveris aliskanliklari ile uyum self servis araçlari, durumu ve kalite kadar uzanir. Çok yüksek son alisveris yogun programlari var ve magazalari ziyaret etmek için zaman bulmak için mücadele, m-ticaret dünyasina bu sorunu kolaylastirir ve bu nedenle lüks ürün arayan tüketiciler ile giderek daha popüler hale gelmektedir.

Marka bilinirligi bir mobil uygulama gelistirmek için en önemli nedenlerinden biridir. Lüks alisveris marka ile etkilesim, onlar bile bazen bir bag bu markalarin bir iliski var ve bu hissediyorum. Bu iliski genellikle ne kadar iyi bir insan verdigi hizmet düzeyini, tezgahin arkasindaki satis kisi için geçerli degildir. Bu nedenle mCommerce uygulamalari müsterilerine maliyet etkin bir sekilde markasi ile dogrudan etkilesim saglayan, çok önemlidir. Gelecekte mobil e-ticaret geçmeden asagi ticari alanlar ve sürücü sirketi harcama ihtiyacini azaltabilir. Kesme kenari mCommerce uygulama araçlari kullanarak, dogru gelistirdigi, uygulamalar lüks alisveris günlük yasamlarinda kullanabileceginiz birinci sinif hizmet düzeyi mevcut.

Lüks markalar magaza içi döseme ve demirbaslar üzerinde fala harcamak iken, onlar online pazar için marka deneyimi gerçeklestirmek için basarisiz. Tüketicilerin sunmuyoruz online harcama, lüks markalar üzerinde küresel kamu online ve rekor düzeyde büyük bir oranda çok kanalli perakende seçenekleri yapmak olanlar gerisinde olacaktir.

Peki neden mobil ticaret markalar için bu kadar önemli?

Oldukça basit: müsteri sadakati ve tutma hem de marka algisi ve gelir.