size bir ebay geçmis aramasi yapabilirsiniz bilmiyorum çogu insan gibidir

Bu hala ögeler aslinda geçmiste satilan ne oldugunu görmek için eBay geçmisi bakabilirsiniz bilmiyorum kaç kisi beni sasirtiyor. Bu eBay satmak niyetinde bir sey satin almadan önce gerçeklestirmek için en önemli adimdir. Ben hala burada ürün satin ve hatta eBay onlari satarak ögeler için ödenen tutar geri olamazdi insanlarin hikayeleri. Bu hiçbir zaman olmamalidir. Bu makaleyi okuyun ve benim tavsiye izlerseniz, size olmayacak.

Ne eBay ile ayaklari islak almak için çalisiyoruz çogu insan onlar satin alma düsünüyorsaniz ögeleri bir kar elde edecek olmadigini belirlemek için denemek için canli ihaleleri de aramak. Bu size kurtulmak olamaz seyler dolu bir garaj ile bitirmek istemiyorsaniz seyler yapmak için yanlis bir yoldur. Sen bir sürü insan gibi, onlar eBay gelismis arama yaptiginizda tamamlanmis ihaleleri aramak için bir seçenek vardir bilmiyorum, bkz.

Eger eBay satmak için herhangi bir mal satin almalisiniz olmadigini belirlemek için canli ihaleleri bakarak ile sorun canli bir teklif hakki hiçbir zaman görüyoruz yarisindan fazlasi ihaleleri oldugunu. Bu size gerçekten yapabilirsiniz fazla ürün satmak düsünüyorum yapacaktir. Öte yandan, potansiyel altin madenleri kaçirabilir. En ihaleleri son birkaç saat kadar teklif almazsiniz. Bu ihaleleri henüz teklif almak baslamamis bakiyoruz çünkü size eBay 40 $ satis ve, bunun farkinda asla bu 10 $ için satin bir sey bakiyor anlamina gelir. Ben de bu zor yoldan ögrendim.

EBay tamamlanan listeleri arama sinirlamalari var mi. Onlarin araci sadece 2 hafta için geri gider. Bu eBay her zaman olmayan bazi ürün satin alma düsünüyorsaniz, size satin alma yapmadan önce bir is karar vermek mümkün olmayacak anlamina gelir. Neyse ki, eBay tarihinin 90 gün boyunca geri gidecek mevcut araçlar vardir. Bu ücretsiz degil, ama iyi maliyet deger ediyoruz. Sadece daha fazla bu hizmet için ödeme daha satmak olamayacagini ürün satin alarak bir hata yapma götürür. Ayrica, genellikle bazi çan ve eBay ile alamadim islik var.

Bu bir ipucu ile, kendimi ve diger insanlarin binlerce dolar kaydettiginiz. Bu sadece eBay satmak niyetinde ögeler için HERHANGI satin alma yapmadan önce bu çok önemli bir adim almak mantikli. Seni bilmem, ama önce bu konuda buldugumda aptal tür hissettim. Belki bu benim için yaptigi gibi biraz daha iyi hissediyorum, ama o zamandan beri, ben de bu konuda bilmiyorum eBay satis sayisiz insan oldugunu ögrendim yapacaktir.

Artik eBay satmak ögeleri üzerinde para harcamak zaman çok daha iyi uyku gerekir.