alisveris sepeti web siteleri bir e-ticaret saglayici degerlendirmek için 13 yol

Internet üzerinden e-ticaret ve alisveris sepeti çözümler sunmak saticilarinin yüzlerce vardir. Bir neye ihtiyaciniz daha egitimli bir karar daha zar bir rulo gibi görünebilir sunan anlamaya çalisiyorum.

Eger çogu insan gibi iseniz, bir e-ticaret çözüm ararken, en sevdiginiz arama motoru gidecegim ve gibi terimleri girin: “e-ticaret web sitesi”, “e-ticaret web sitesi gelistirici” ya da “alisveris sepeti web sitesi”. Onlarin çözümü için en uygun olani oldugunu belirten iddia bol yapmak saglayicilari uzun bir liste bulacaksiniz. Ama nasil gerçekten söyleyebilirim? Eger bu makalede bir karar vermenize yardimci olmak için 13 teknikler bulacaksiniz.

Gerçek web siteleri degerlendirmek

1. Düsündügünüz çözümü kullanmak örnek siteleri bak. Sadece demo siteleri, yazilim kullanimi gerçek sitelerini ziyaret edin. Herhangi bir gerçek siteleri bulamazsaniz, hareket. Nasil sizin eylem ürünü göstermeyecektir bir saglayici Güvenebileceginiz? Sadece görsel tasarim bakmak, ama sitesini ziyaret edin ve çevresinde tiklamayin. Ben sepetinize öge ekleme ve ödeme islemi baslayan tavsiye. Alisveris hantal Birçok durumda bulacaksiniz, ödeme islemi sikici, ya da sitede hatalar aslinda vardir.

2. Sitelerin görsel tasarim dikkat edin. Siteler iyi görünüyor muyum? Bir sonraki bir siteden ayni olan bir sablonu kullaniyor musunuz? Eger gördügünüz gibi, sizin ‘sicak listesi’ Bu saglayici eklemek, ancak web sitesi tasarimi maliyet ve sizi kayit olmadan önce sizin gibi tasarimlar saglanan hakkinda saglayici sormak gerekir.

3. Satin aldiklari için önce müsteri bir hesap için kaydolmak için gerektiren bir alisveris sepeti kullanmayin. Bir müsteri bir hesap için kaydolmak için Gerektiren dönüsüm oranlarini azaltacaktir bir engeldir. Ödeme islemi sonuna kadar nakliye ücretleri göstermez bir araba kullanmayin. Alisveris yapanlar nakliye sirasina maliyeti katacak ve sadece ögrenmek için kisisel bilgilerinizi girmeniz gerekiyorsa çok kendi arabasi terk ne kadar bilmek istiyorum.

arama motoru yerlesimi degerlendirmek

4. Saglayicilari portföyündeki sitelerinin bazilarinda google page rank kontrol edin. Google Pagerank Checker: Bu web sitesini ziyaret ederek ögrenebilirsiniz. Kontrol etmek istediginiz sitenin: ana sayfa url (http://www.thesite.com örnegin) girin. Ana sayfanin page rank en az 3 veya 4 degilse, muhtemelen baska bir yere bakmak istersiniz. 0 bir pagerank olan siteler yeni ve henüz Google göre siralanmis edilmemistir.

5. Düsündügünüz yazilim kullanimi ve Google, Yahoo, ve MSN bunlari bulmaya birkaç site seçin. Bunlari bulamazsaniz, bu iyi bir isaret degil. Ben sitede bir ürün sayfasina tiklayarak tavsiye ederiz. Eger sayfasindan ögrenilmesi ne temsil düsünüyorum bir 3 kelime ifade seçin. Sizin ifade görüntülediginiz sayfada kelimeler içermelidir. Bir arama motoru bu ifade girin ve site bulabilirsiniz görmek. Birkaç ile bu birkaç kez deneyin siteler ve eger herhangi bir sonuç bulamiyorum, sans hiç kimse ya sitenizde bulacaksiniz vardir.

sunulan özellikleri ve maliyetleri degerlendirmek

6. Özellikleri daha fazla mal olacak ne dikkatle bakin. Çogu e-ticaret saglayicilari, düsük kurulum maliyeti için özellikler bir temel dizi sunuyoruz. Bazi durumlarda, tüm ihtiyaciniz olacaktir. Sen baslamaniza sonra özellikleri etiket sok önlemek için fiyat artisi ne dikkatle bakmak gerekir.

7. Kurulum maliyetine dahil ne ögrenin. Birçok saglayicilar için, web sitesi olusturma isin çogunu. Kendiniz yapmak zorunda olacak ve ne kadar gitmek için hazir olacak ne kadar göz önünde bulundurun. Zaman bir dolar degeri yer çalisin.

8. Ticari araçlari kullandigi veya içerdigi? Bu ücretsiz nakliye teklifi, özellikli ürünler, satis ögeleri, müsteri referanslari, e-posta bültenine kayit ve kullanilabilir bir arkadasina e-posta Bu sayfayi gibi özellikleri var mi? Bütün bu araçlarin sitenizin satis gücünü artirmak.

9. Yönetim araci deneyin. Çözümleri bir dünya çok az teknik ile web sitesinde hemen hemen her seyi kontrol izin site yönetimi araçlari tamamlamak için, teknik bilgi orta düzeyde gerektiren mevcut sitenize eklemek dügmeleri ‘simdi satin almak’ basit, orada vardir bilgi. Sizin için en dogru çözüm ihtiyaçlari, zaman, bütçe, ve uzmanlik baglidir. Yazilimi kullanmak için gerekli adimlari anlamak yoksa, size arama devam etmelidir.

10. Çözüm kolayca ek sayfalari olusturmak için izin veriyor mu? Çözüm izin / ürün her kendi web sayfasi oldugunu sagliyor mu? Bu önemli özelligi uzun vadede büyük temettü ödeyecek. Daha fazla sayfa arama motorlari indeksi onlar ürün ararken alisveris sayfalarinizda arazi için daha fazla sansi demektir daha fazla sayfa ve olacak anlamina gelir.

müsteri hizmetleri degerlendirmek

11. Bazi çözümler bilgisayarinizi ve her yerde ana yüklemek bazi, ‘ev sahipligi’ vardir. Genel olarak, bir ev sahipligi çözüm daha az teknik bilgi gerektirir ve “tek durak hizmet” yararina alirsiniz. Eger bir sorununuz veya sorunuz varsa, saglayici ulasacagiz. Bir ev sahipligi yapti çözüm daha yüksek bir aylik ücret içerebilir. Çözüm bilgisayariniza yazilim yüklemek ve kendi ana bulmak gerekir, daha fazla teknik bilgi gerekir. Bir sorunla karsilastiginizda, sorunun bilgisayariniza, yazilim ya da hosting sirketi ile olup olmadigini asagi çivileme bazi zorluk olabilir.

12. Referans alin. Birkaç mevcut müsterileri Iletisim ve mutlu olup olmadigini sorun. Açik olun. Onlar iyi hizmet alabilirim? Onlar iyi bir deger aliyorsaniz hissediyor musunuz? Onlar satis alabilirim? Bu e-ticaret saglayici düsük satis ile bir site için tüm suçu yatiyordu, ama satis olsun bu mevcut müsterilerden gelen isitme olumlu bir göstergedir olamaz.

13. Telefon almak ve saglayici arayin. Eger bilgili bir satis temsilcisi ile bagli mi? Bir telefon kuyrukta sonunda, mevcut müsteri teknik destek için seçim seçerek deneyin. Eger bir teknik destek kisiye bagli mi? Ne kadar tutmak gerekiyor? Saglayici için bir soru listesi gelistirmek için bu kilavuzu kullanin.

E-ticaret web sitesi için bir çözüm seçerek online basarisi yapmak veya zarar verebilir bir karar verme. Seçenekleri degerlendirirken biraz zaman alacaktir, ancak online is gelistikçe dikkatle seçenekleri gözden yatirim iyi deger olacaktir.

Bu DataHost bir Staci Schipporeit tarafindan yazilmis özgün bir makale. DataHost MightyMerchant e-Ticaret Çözüm yapimcisi. Copyright 2005 DataHost, Inc,