Bir e-ticaret web sitesi baslatmak ne ihtiyacim var

Birçok insan gibi, ya özel ya da kismen, isinizi online yapmak için karar verdikten sonra, varsa, bunu yapmanin en etkili ve verimli yöntem ve araçlar ile yakindan tanimak emin olmak isteyeceksiniz. Neyse ki, bu tür bütçenizi ve becerileri gibi degiskenlere göre kendi e-ticaret web sitesi olusturmak söz konusu oldugunda seçim için birkaç farkli seçenek vardir.

Hiçbir programlama veya web sitesi gelistirme bilgisi de en hizli çözümlerden biri olabilir bir online e-ticaret sitesi olusturucu, kullaniyor varsa düsünebilirsiniz bir seçenek. Bazi online magaza insaatçilar hatta potansiyel kullanicilari aslinda bir hesap için imzalamadan önce hizmet kesfetmek için bir sans vermek için ücretsiz deneme süresi sunuyor. Bu seçim ile, satis yapma, umarim, bir kullanici adi ve parola olusturmak bir site tasarimi seçin, fotograflarinizi veya Ürün detaylari yüklemek ve son olarak, sitenizin pazarlama baslamak gerekir, ve olacak.

Bilgisayar yazilim ve kendi web sitesi bu tür hakkinda bazi bilgilere sahip yaparsaniz, baska bir seçenek bilgisayariniza yüklemek ve sitenizin ana sunucu üzerinden çalistirmak gerektigini e-ticaret yazilimi kullaniyor. Zaten web hosting için ödeme ve yazilimi yüklemek mümkün iseniz, sonra paketi için bir defalik ücret ödeyerek aylik ücretleri için ödeme daha az pahali olabilir. Ancak, tam bir e-ticaret sitesi olusturucu doguracagini destek ayni düzeyde olmazdi.

Eger HyperText Markup Language (HTML) ve Dreamweaver gibi bir program kullanarak rahat asina Simdi, eger, o zaman belki yerine e-ticaret web sitesi kurmak için bir sablon kullanmak istiyorum. Eger kullandiginiz ve tam özelliklerine sitenizin tasarlama görevi hakkinda ayarlamak plani editörü dayali bir sablon seçecegiz. Tabii ki, önemli özellikleri destek veya sayisinin ayni düzeyde gelmeyecek sahip olmak için ücretsiz e-ticaret yazilimi vardir.

Eger ve aslinda e-ticaret sitesi baslangiç ??açisindan türünüze is için en iyi seçenek karar verdikten sonra, daha sonra sitenin kendisi olusturmaya baslamak gerekir.

Her seyden önce, güvenli bir web sitesi olan sarttir. Siz müsterilerine ya da kredi karti ve banka bilgileri gibi müsterilerin hassas verileri korumak ve tüm islemlerin tamamen güvenli yuva katmani (SSL) sifreleme kullanarak güvenli emin olmak isteyeceksiniz. Sifreleme sertifikasi ve koruma web hosting sirketi yoluyla kullanilabilir ya da bagimsiz olarak elde edilebilir.

Basarili bir e-ticaret web sitesinin bir sonraki önemli kendinizi ve isinizi korur ama ayni zamanda potansiyel müsterilerin güven çagirir sadece bir gizlilik politikasi vardir. Gizlilik politikasi, bu tür fiziksel ve e-posta adresleri, IP adresleri veya kredi karti numaralari gibi kullanicilarin Topladigimiz bilgileri gibi konulari kapsamalidir ve herhangi bir veri saklanabilir veya diger isletmelere satilan olup olmadigini. Ayrica sitenizin çerezleri kullanir ve sifreleme güvenlik türünü kullanilan olsun veya olmasin gizlilik politikasi söz.

Müsterilerin PayPal üzerinden alisveris sepeti uygulamasi, ve bir tüccar hesabi kullanimi kolay için ulasmanin kolay bir yol, ya da kabul baska bir yöntem var, böylece e-ticaret sitesi üzerinde olmasi gerekir Diger bazi özellikleri iletisim bilgileri olan ödemeler.

Web barindirma hizmeti ile birlikte e-ticaret sitesi insaatçilar için ücret istediginiz plan türüne bagli olarak degisir. Planlari genellikle gerekli disk alani ve bant genisligi miktari yani sira ev sahipligi gereken alan adlarinin sayisi gibi kriterlere dayanmaktadir.

Ama kendinizi biraz zor geliyor her seyi yapiyor ise, profesyonel hizmetler mevcut her zaman vardir. Sadece e-ticaret sitesi insaat basa ajanslari vardir. Onlar sitesi olusturma denemeler ve sikintilari size yönlendirmek ve gerçekten bir etki yaratmak olacak bir profesyonelce tasarlanmis ve yönetilebilir web sitesi ile terk etmek yardimci olabilir.

Alaninda uzman olarak, e-ticaret kurumlari iyi de bir web sitesi olusturma yasal tarafinda bilgili. Yani hiçbir sey göz ardi olacak biliyorum ve islevselligi güvenlik ve yasal korkulardan ücretsiz esit derecede kursun geçirmez navigasyon ile yedeklenir. Bu en ucuz seçenek degil, ama her zaman sonuçta göz alici çok daha ve gerçekten is göstermek olan biri olmalidir.