bir is baslatmak için umut

Online isletmeler bir sürü insan çevrimiçi mal satmaya baslayan, bu günlerde çok popüler hale gelmistir, sonra bir kez is onlar hakkinda bir dükkan satin düsünüyorum alir. Ben bir online is kurma düsünüyordum ama basima yapmak istemiyorum.

O kadar zaman ayirmaniz mümkün olmaz bu yüzden ve güven olur ki tek kisi benim en iyi arkadasim ama onun cevap hayir olacak biliyorum, o tam zamanli çalisir. O fiziksel olarak yardim etmek için elimden yerde olamaz, ben umursamiyorum ama ben sadece onu ben ise bilgisayara erisimi olmayan olarak gün boyunca is e-posta kontrol edebilmek istiyorum.

Ben is içine onu sürükleyin önce o ben her seyi bilir bu yüzden, hepsini kuracak, o yapmasi gereken tek sey e-postalari kontrol ve herhangi bir sorgu cevabi. Her seyi henüz bitmis ve eger o suçlu hissedeceksiniz biliyorum o hala hayir diyor.

Zaten satmak istediginiz ürün var, bu yüzden e-ticaret web sitesi tasarimi ve kurulumu ihtiyacim var. Onun meslek oldugunu tüm sonra, is web sitesi ile yardimci olmak için benim rahatsiz istedi. Gerçekten bu heyecan, bu yüzden sadece hepsini çalisir umut ediyorum.

Ilk basta almak için is için zaman ayirin ama çok çalismak, biz kar biraz yapmaya baslamak gerekir sonra umarim vazgeçmek motive kalmak ve olmayacaktir. Kar olmayan bir is anlamsiz görünüyor, bu yüzden ben ilgisini kaybetme baslamadan önce is ekstra para getiriyor umuyoruz.