bir online tatlilar magaza kurma

Bir online tatlilar magaza kurma sadece herhangi bir eski online alisveris kurma gibi. Bu nedenle, temel 10 kural takip etmelidir. Bu 10 kurallari nelerdir, sorabilir miyim? Kurallar, tam olarak kendi basina kurallar degildir Eger bir online magaza olusturmak istiyorsaniz ancak standart kilavuz, sen tatlilar veya giysi satan ister ve basarili olmak. Bu 10 temel kurallar sunlardir.

1. Bu ürünün degil, web sitesi hakkinda hatirliyorum. – Tabii, insanlar zihin akliniza gelebilecek kiyafet tasarimlari ile online magazalar süslemek için cazip olacaktir. Ancak, aslinda satiyoruz ögeleri gölgeleyen bu asiriya kaçmayin. Sattiginiz konulu takip basit ve çekici tasarim yapmalidir. Örnegin, bazi Retro seker satiyoruz, ve sonra belki de bir çok retro candy shop tema yapardi. Sikici olmadan basit bir sey.

2. Sözcügü Reklam ve yaymak – Tabii ki, bazi kar elde etmek için is için, bu konuda kelime yaymak gerekir. Anlami, ne ve nasil insanlar satiyoruz ürün türüne aramak hakkinda biraz arastirma reklam ve yapmak gerekir. Sattiginiz ile ilgili topluluklara katilarak pazar ve potansiyel müsterilere daha yakin getirebilir.

3. Mevcut müsterileri-tutun unutmayin onlarla ve dükkanda yeni ögeler hakkinda güncellemeler gönderecektir. Sen onlari tekrar satin almak için yani sira dükkan hakkinda kelime yaymak için tesvik etmek için disari gönderebileceginiz e-posta haber olusturarak yapabilirsiniz. Bu ayni zamanda müsteri sadakati hem de sizin için iyi bir üne insa yardimci olacaktir.

4. Hazir-ne demek istiyorsun sitenizin satis oldugundan emin olun? Bir kisi sitenizde tiklandiginda sonra pazarlama stratejileri durmak ve gerçek satis baslar unutmayin. O kadar çok fantezi “reklam” yok oldugundan emin olun ve onlar kolayca ürünleri bulmak. Ayrica, bu ürünleri göz atabilirsiniz önce insanlar önce kayit olmaniz sormak tavsiye edilmez. Onlarin bir sirada gönderdiginizde ihtiyaciniz olabilecek tüm bilgileri alabilirsiniz.

5. Bu gün ödeme araci olarak PayPal kullanmayi tercih ödeme-En satici ve hatta alicilar gönderebilirsiniz en kolay yolu düsünün. Çok kolay ve sizin ve müsteri hem de hizli. En iyi bit üzerinden bir ödeme almak için birbirlerinin hesap numaralari ortaya çikarmak için yok çünkü her iki korunmaktadir olmasidir.

6. Için mümkün olan en iyi düzenlemeleri yapmak nakliye-bazi insanlar nakliye kavrami tümüyle biraz zor oldugunu düsünüyorum. Aslinda öyle degil. Herhangi bir sorun karsilasmadan müsterilerine dünya çapinda gemi birçok tüccar vardir. Sik kullanilan kuryeler UPS, DHL ve FedEx vardir. Nakliye fiyatlari için bu konuda hem de daha isik tutmak için, daha fazla bilgi için kendi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

7. Bu yönerge Yönerge-Under Satis AB Mesafe uygun emin olun, size telefon numarasi gibi adres dahil olmak üzere tam iletisim bilgilerini saglamak gerekir. Bunu yapmak güven ve güven insa yardimci olacaktir. Ayrica aldiktan müsteri bir hafta içinde iade ögeler kabul etmelidir. Bu kesinlikle isinizi güvenilirlik eklersiniz.

8. VERGI ücretleri hakkinda bilgi edinin – bu kadar böylece olasi sorunlari herhangi bir karsilasmaya degil basinizi sarili oldugundan emin olun farkli ülkelerde satmak farkli ücreti alinmaz. Bu özellikle de uluslararasi satis insanlar içindir.

9. Kaçinin Dolandiricilik-Bu online satis en önemli sorunlarindan biridir. Ama çok nadir durumlarda olur ve kendinizi risk altinda olsun sadece. Iyi müsteri bilgilerini kontrol ettiginizden emin olun. Bir sey yanlis gibi hissediyorum özellikle. Kanit göndermek için onlara sorarak bilgilerini dogrulayin. Bu nadir degildir ve birçok satici gerçekten bunu. Bir dolandirici ile ilgili iseniz büyük olasilikla birinci dogrulama istegi size con çalisirken kadar verecek.

10. Sadece bunun için gidip isletmelerin gelir çok kazançli kaynaklaridir ama zaman alir yukari Çevrimiçi vermeyin. Bu çaba ve arastirma ve iyi bir karli bir online is olusturmak için zaman tonlarca koymak zorunda. Bazen hiçbir sey oluyor gibi görünebilir ama pes etmeyin. Zaman geçtikçe nokta vardir, daha fazla insan siteniz hakkinda bilemez ve yavas yavas güvenilirlik kuracaksiniz. Unutmayin, Roma bir günde insa edilmedi ve kesinlikle, hiç kimse bir online magaza ile bir gecede milyarder haline gelmistir.