Bu ebay gibi online sitelerde mal ucuz

Ebay gibi sitelerde mallar için teklif birçok insan için bir favori eglence haline gelmistir. Amerikalilar binlerce bir pazarlik arayisi içinde her gün sörf net. Onlar yeterince uzun arama ve kullandiklari açisindan yeterince hassas ise, o zaman ucuz mal bulacaksiniz biliyorum. O mal baska bir dizi faktöre baglidir daha ucuz çevrimiçi olsun.

Yani iyi bir görünüm yuvarlak yasadim ve ayaklarinizi islak ve Ebay veya baska bir online sitelerde teklif baslatmak için-zamani için uygulanabilir görünüyor. Her seyden önce düsünmelisiniz bir dizi faktör vardir. Bu belirli bir teklif için göze ne kadar tahmin etmek size kalmis madde-Bu size teklif gerçekten gitmeli ne kadar yüksek hiçbir fikrim yok çünkü disari basliyor zaman sorunlu olabilir. Bu sorunu yuvarlak sekilde ögeyi elde etmek için teklif gerekebilir ne kadar yüksek görmek için son ihale sonuçlari bir göz sahip olmaktir. Baslangiçta inanilmaz ucuz ve makul görünebilir Ne olabilecek pahali bir hareket-böylece teklifinizi yere karar vermeden önce bir göz atin.

Eger baska bir yerde daha Ebay ögeleri daha ucuz alabilirim? Eh, bu baglidir. Yaptiginiz alisveris her türlü oldugu gibi, en iyi fiyat almak istiyorsaniz öncelikle pazar arastirmasi gerekir. Online magazalar ve diger açik artirma siteleri ara, Ebay arama ve teklifinizi yapmadan önce parmaklarinizin ucunda bu bilgileri hazir bulundurun. Online açik artirma ile ugrasirken siteleri muhtemelen önce bir teklif yapma gibi ögenin kendin gibi farkinda olun. , Ürün açiklamasini okumak varsa fotograf incelemek ve teklifinizi yapmadan önce durumu hakkinda dikkat sorunlari düsünün. Herhangi bir hasar tamir olup olmadigindan emin degilseniz o zaman saticisi ile iletisime ve bir teklif koymadan önce soran faydali olabilir. Orada yazi ile yanlis bir sey, ya da açiklama ve fotograf çok net olmadigini düsünüyorsaniz olabilir düsünüyorsaniz satici e-posta. Satici gözden ve bu dolar riske önce sormak aciyor asla orada belki bir sey. Eger dedektif hareket için bir sans var burada Saticilar her zaman satiyoruz bir ögenin gerçek degerini bilmiyor olabilir, bu. Bu size net olabilir asla bilemezsiniz gerçekten mükemmel bir pazarlik-de en azindan size para degmez bir öge üzerinde teklif engelleyebilir.

Son olarak ve en önemlisi saticinin profili ve ünü göz atin. Bir satici gibi görünen bir sey sunan olabilir inanilmaz bir pazarlik-ama onlar, ya da itibar çok para kaybetme bitebilecegini güvenilir daha az kim hakkinda herhangi bir bilgi varsa. Bu saticinin herhangi bir geri bildirim olup olmadigini görmek ve onlar teklifleri kadar gitmek bile önce bazi tuhaf talepleri yapiyoruz olsun. Eger gerçekten dikkatli iseniz alt satirinda iyi ödevini yapmak,,, ve teklif akillica-o zaman online açik artirma sitelerinde mal satin degerli oldugunu bulabiliriz.