dvd toptan

merhaba arkadasim,

Herkes New Release DVD hakkinda heyecanlaniyor. Sahsen ben yeni sürüm DVD sevmiyorum. Onlara yüksek talep düsük kar ögeleri göz önünde bulundurun. Onlar herkes için bir prim altindadir. DVD basina 3 $ – Amacim 2 $ yapmaktir. 19 $ – bana 15 $ maliyet yeni bir sürüm DVD 3 $ – Ben sadece bu ayni $ 2. yapin buldum. $ 8 – bana 6 $ maliyet bir film 3 $ – Ben daha çok ayni $ 2. yapin olur.

Ben birkaç yil eski filmleri çok seviyorum. Bu benim içine benim çogu zaman koymak kategorisidir. Eger satmaya karar basliklari tamamen size baglidir ne. Bu size satmak olamaz baslik bir sürü satin almadan önce arastirma yapmak yeterli zaman harcamak önemlidir.

Ben bütün müsteriler midwest_media, white_elephant_media ve moviemarz tarafindan listelenen ihaleleri ÇALISMA için dogrudan. Bu ebay en büyük dvd saticilar bazilaridir. Eger geçmis ihaleleri bakmak olacaksa, yeni sürümü dvd var, varsa, çok göremezsiniz.

ben ne dvd basliklari satmak gerekir?

Basliklari arastirma yapabileceginiz en önemli seydir. Eger ebay gidin ve “Gelismis Arama” üzerine tiklarsaniz, satici tarafindan arama, ve daha sonra tamamlanmis ögeleri için arama rafine edebilirsiniz. Bu bahsettigim bu üst saticilarin geçmis ihaleleri bakmak ve basliklari satiyoruz görmek için iyi bir yoldur.

Sadece bu üç saticilarin ihaleleri bakarak kendinizi sinirlamayin. Eger Ebay DVD kategori göz atarsaniz, size bakmak tam zamanli saticilarin bir sürü bulabilirsiniz.

Bir keresinde iyi bir satici bir baslik bulmak, benim “Satin Al Listesi” ekleyin. Eger arastirma dev bir kartopu gibi boyutu büyüyecek basliklari göreceksiniz. Bu ilk basta biraz yavas gibi görünüyor, ancak birkaç hafta sonra, size iyi satici oldugunu biliyorum birkaç yüz basliklari olacak.

Örnegin, 5 harcamak – 10 saat basliklar arastirma bu hafta ve 100 iyi olanlar ile geldi. Eger “Satin Al Listesi” için bu 100 ekleyin. Daha sonra önümüzdeki hafta ayni 5 harcamak zaman – 10 saat basliklar arastirma ve 100 yeni basliklar ile gelip, sizin satin liste 200 büyüdü olacaktir. Birkaç hafta sonra, Listenizde birkaç yüz film olacak.

Bir “Satin Listesi” ek olarak, bir “almayin Listesi” var. Iyi saticilari film sonsuza kadar iyi satici kalir olmayabilir bulacaksiniz. Sizin “Satin Listesi” her zaman rafine edilmesi gerekir. Bir baslik kötü gitmek keresinde var, Satin Listesi çikarmak ve tekrar satin emin olmak için Listesi almayin benim ekleyin.

bir baska önemli nokta

Her baslik para yapamazsiniz. Amaciniz size para kazanabilirsiniz basliklari bulmaktir. Zaman sizin gibi ya da iyi satici olacak “düsünüyorum” basliklari arastirma kaybetmeyin. Bunun yerine, büyük saticilar sattik görmek basliklari üzerinde maliyet arastirma. $ 3 – Eger üzerinde satis ve 2 $ yapmak için yeterince düsük satin eger üzerinde belirlemek bir baslik bulmak. Eger öyleyse, size satin almak listesi için iyi bir baslik var.

Is ile Good Luck.