e-ticaret magaza development_ gelecegi

Uzun süre web tasarimcisi olarak ben yillar boyunca e-ticaret seçenekleri herhangi bir sayida ele ettik. Genel olarak her zaman iki büyük seçenek oldu:

1) insa etmek ve sifirdan kodu. Bu web sitesinin yapisi yapi içinde çalisacak çekici bir arayüz tasarimi yetenegi ek olarak çesitli kodlama dilde bilgi büyük bir ihtiyaç.

2) önceden olusturulmus sistemleri ile bir sirket ödemek. Bu sadece son derece pahali degildi ama nadiren özgürlügü Üst bilgi / alt özellestirme sinirli uygun olurdu gibi hos tasarimi her türlü olusturmak için izin verdi.

Peki, simdi isigi gördüm! Gelecek burada ve (ne yazik ki benim gibi “is” insanlar için) bunu inanilmaz yapmak çok kolay.

Bu ücretsiz çözümler GNU Genel Kamu Lisansi altinda kullanilabilir tabanli online alisveris e-ticaret çözümleri açik kaynak vardir. Hepsi bir zengin içeren out-of-the-box magaza sahipleri en az çaba ile ve maliyetleri, ücretler veya sinirlamalar dahil ile online magazadan, kurulum çalistirin ve bakimini saglar online alisveris sepeti islevleri. Bu Açik Kaynak çözümlerin en güçlü PHP web kodlama dili ve hizli MySQL veritabani sunucusu içeren bir e-ticaret platformu, saglar. Özel gereksinimleri ile, herhangi bir PHP 4.1 Linux, Solaris, BSD, Mac OS X ve Microsoft Windows ortamlarinda çalisan + destekli web sunucusuna çalisabilirler.

Inanilmaz degil mi? Evet, bu dogru ve bunu seviyorum.

Bu açik kaynak magazalarin belirgin avantajlari yani sira, gibi birçok daha az belirgin faydasi vardir.

– Bir kar sirketten ücretleri ya da “konserve yanitlari” ile ugrasmadan en herhangi bir soruya cevap alabilirsiniz Aktif kullanici forumlari.

– Sadece yönetim paneli içinde yeni bir “sablon” seçerek neredeyse aninda magaza tasarimini degistirmek yetenegi

– Saklamak için ek özellikler her türlü ekleyin Sayisiz ücretsiz “eklentiler” ve “modüller”.

– Projelerin büyümeye devam ve depolar gelistirmek olarak yükseltebilirsiniz, ve tabii ki yükseltmeleri de ücretsizdir.

Bence bir kez yukaridaki özellikleri en büyük birkaç yüklenenler ve dügme tiklama (ONCE GELISMIS BIR TASARIM VAR) kolayligi ile sitenizin tasarim ve / veya görünümünü degistirmek için yetenegidir. Ben OS kullanicilardan bulunan en yaygin sikayet diger e-ticaret paketleri hakkinda duydum ayni biriydi. Insanlar özgün bir tasarim hazirladik almak dahil olacagini ne kadar isin farkinda degillerdi. Onlar, belli bir noktaya almak beklenmedik bir darbogaz vurdu ve devam etmek mümkün olacaktir. Magaza kalkarken ve çalisan ilgili çalismalarinin çogu magazanin kod sinirlari ve kisitlamalari içinde islev bir tasarim baslamisti. Her uygulama bu sorunlarla çalisir, ve her sey özel veya açik kaynak olsun, daha uzun sürer ve bunun için plani daha fazla maliyeti. Simdi vardir; bunalmis elde engel Bu sorunla ilgili ancak, kolay çözümler. Web sablonu gelistirme odaklanmak sablon tasariminda yepyeni bir döneme girdiniz: Web (http://www.bg-website-templates.com ve http://www.bluegelmedia.com.com örnek) üzerinde birçok isletme. Bunlar osCommerce, ZenCart ve CRE Loaded (bu Açik Kaynak e-ticaret çözümleri en popüler) gibi Açik Kaynak e-ticaret çözümleri için çarpici tasarimlar gelistirilmesi basladi. Bu kolayca dakika içinde mükemmel bir magaza tasarimi uygulamasina olanak tanir. Bu tasarim sablonlari e-ticaret çözümü gibi ücretsiz olmasa da, size sinir bozucu tasarim hafta tasarrufu, yaklasik 50 $ ortalama fiyat deger.

Onlarin hub sitelerde bu açik kaynak e-ticaret çözümleri hakkinda daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Eger arama motoru ve kendi sayfalarina arastirma istediginiz isletim sistemini çözüm adina sadece yazin görünecektir. En popüler çözümleri ZenCart, osCommerce ve CRE Loaded vardir. Ama seçim için orada birçok olanlar var, ancak bu üç zaman içinde kendini kanitlamis ve daha az bilinen çözümler eski defterleri çalismadan önce ilk bunlardan biri çalisiyorum tavsiye ederim böyle genis bir kullanici üsleri ve destek gruplari da vardir var.

Bu kadar tüm Özetle. Büyük sirketler her zaman online magazalar için özel insa çözüm, artik kaliteli bir magaza gelismis olmasi bes ya da on bin dolar harcamak gerekiyor ortalama küçük isletme gerekir iken. Ucuz bir tasarim sablonu ile birlikte ücretsiz bir isletim sistemi çözüm kullanimi özel bir insa magaza ile karsilastirildiginda birkaç kurusa için online satis olacak. Eger isletim sistemi çözümleri ile çalisacak sekilde ayarlanir beceri hissetmiyorum bile, sizin için bunu uygulamak için herhangi bir yetkili gelistirici kiralayabilirsiniz. Tabii siz ödersiniz, ancak fiyati ödemis küçük bir yüzdesi olacaktir.