lobiciler sayisi için para büyük ilaç setleri kayit yapmak için para harcamak

Examiner.com göre ilaç sirketleri ve ticaret gruplari son 18 ay lobi rekor 155.000.000 $ harcadi. Harcamalari için üst liste Medicare reçete ilaç fiyat müzakere ve FDA reform içeren konular.

Ilaç sirketleri baskenti tepe üzerinde 1100 civarinda lobiciler istihdam, harcama toplu sorumluydu. Amerika Ilaç Arastirma ve Imalat kendileri tarafindan 155 tüm 18 milyon olarak gerçeklesmistir.

Son haberlere göre, harcama çogunlugu reçeteli ilaç üzerindeki fiyat pazarligi için Medicare yetenegi durdurma yönelik olmustur. Big Pharma simdiye kadar tüm diger lobi kuruluslarindan outspent.

Yeni bir 60 dakika Etki Altinda baslikli, ilaç fiyatlari yüksek tutar fatura geçerken ilaç lobiciler ‘rolünü degerlendirmek için birçok senatör ve diger uzmanlara hakkinda konustuk maruz. Iste bir Medicare reçeteli ilaç faturasi bahsediyor üç-ve-bir buçuk yil önce geçti bu programdan uygulamak oldugunu;

“Ilaç lobiciler fatura yazdi,” diyor Jones. “Tasari bu sabah House üyelerine var ve biz sabah saat yaklasik 3 bunun için olarak 1.000 sayfa üzerinde oldu. Ve.”

Neden oy nihayet vasil 3 Sabahin gerçeklesti?

Burton göre “Evet, o gece gittigini maskaralik bir çok düsünüyorum, onlar, primetime ulusal televizyonda istemedim”.

“Ben 22 yildir siyasetin içinde oldum,” Jones, diyor “ve simdiye kadar 22 yil içinde gördügüm en çirkin bir geceydi.”

Mevzuat Cumhuriyet iç gündeminin temel tasi oldu ve daha önce kapali hiç bir zaman 13 milyon olmak üzere toplam 41 milyon Amerikali, Medicare altinda sinirli reçeteli ilaçlar kapsama uzanacak.

10 yil içinde hemen altinda 400 milyar dolarlik tahmini maliyetle, daha fazla 40 yil içinde en büyük hak programdi ve tartisma parti çizgisinde bozuldu.

Ama zaman döküm oy pusulalari, anahtar Cumhuriyetçi kongre bir dizi hatali ve Demokratlar katildi kesfetti Cumhuriyetçi liderlik, tasarinin çok pahali oldugunu savunarak ve ilaç sirketleri için bir ihanet geldi. Burton ve Jones aralarinda vardi.

“Onlar oylama makineleri açik birakmak 15 dakika için varsayalim konum ve neredeyse üç saat açik,” Burton açikliyor. “Oy iki saat ve 45 dakika için fatura yenmek için vardi ve biz liderler onlarin oy degistirmek için almak için kollarini büküm çalisirken, dolasma ve bireyler etrafinda toplanan vardi.”

Jones zorlama korkunç oldugunu söylüyor.

Hiçbir reçete ile çevrimiçi ilaç siparis hakkinda bilgi için bu Tüketici Savunuculuk web sitesini ziyaret edin.