magento e-ticaret gelistirme tüm online ticaret ihtiyaçlarini çözer

Bu teknolojik açidan gelismis zamanlarda, internet birçok kisi için bir is çözümleri saglamistir. Bunlar arasinda e-ticaret hizli bir son derece gelismis ve gelismis is haline geliyor. Magento faydalari bir bolluk sunuyor yeni nesil PHP tabanli açik kaynak kodlu e-ticaret çözümüdür. Bu tüccarlar kendi online magaza görünümünü, içerik ve islevsellik üzerinde tam esneklik ve güç sunuyor.

Online alisveris sepeti web sitelerinde yer alan bireyler çok çekici ve yararli magento hizmetleri bulacaksiniz. Magento’nin USP ile göz alici ve kullanici keyifli ve sorunsuz online magaza bir kullanicinin ziyaret yapar dostu Tasarimlar, böylece ROI (yatirim getirisi) artmaktadir. Onlar kullanim müsterinin kolayligi üzerinde tam kontrole sahip ve know-how olacak , alisveris firsatlari, içerigi, envanter ve magento e-ticaret availing diger islevleri. Bu avantajlar bugünün e-ticaret senaryoda magento tamamen popüler hale getirmistir.

Magento alisveris sepeti o zaman çok kisa bir sürede mükemmel bir alisveris sepeti web sitesi olusturmak söz konusu oldugunda, listesinin basinda bu çok olaganüstü özellikleri ve basit kullanici arayüzü ile. Çok sayida online alisveris sepeti web sitesi sahiplerinin gelisen online magazalar için bir podyum olarak Magento kullanin.

Magento uzantilari ve modülleri tarafindan büyük ölçüde özellestirilebilir. Magento sinirsiz ölçeklenebilirlik ve esneklik saglar tamamen modüler temsil üzerine insa edilmistir. Modifiye Magento bir kismi yöneticileri mevcut sistemde çesitli özellikleri eklemek için izin verir magento uzantilari vardir. Uzantilari islevleri degistirebilirsiniz, ancak çekirdek kodlari degisen geldiginde erisim reddedilir. Çekirdek kod degistirme sizin Magento yükseltme engelleyebilir bu çok avantajlidir. Yani uzantilari arayüzleri, modülleri ve temalari üç tür temel vardir. Çevrimiçi magaza sahipleri standartlar ve uyumluluk ödün vermeden daha fazla islevsellik için uzantilari online binlerce seçebilirsiniz.

Magento da islevselligi artirmak için eklenti özelliklerini destekler. Online alisveris sepeti web sitesi sahipleri uygulamalari özellestirmek ve mevcut özelliklerini gelistirmek yardimci olacaktir sonra piyasada çok sayida magento eklenti vardir.

Magento tarafindan sunulan çesitli özellikleri sunlardir: –

amaciyla düzenleme
Çoklu para destegi
ürün karsilastirma
konuk ödeme
ücretsiz kargo seçenegi
siparis takibi ve yönetimi
kolay arama seçenekleri
ürün basina manifoldu görüntüleri

Magento ile magaza sahipleri binlerce, digerlerinden öne için size essiz zemin iddia özellestirilmis magento temalar gerekir. Varsayilan magento tema ama sürünün sizi ayirt edecek kenar özellikleri üzerinde bazi olmalidir sitenizde müsterileri çekmek ve elde tutmak için ile yanlis bir sey yok. Sitenize benzersiz yapmak için uygulayabilirsiniz degisikliklerden bazilari sunlardir: –

çok dilli yetkinlik
kullanici hesabi yönetim sistemi
Kullanim kolayligi
tam tüccar kontrolü
sosyal ag uygulama
magento SEO

Magento ve SEO dostu böylece daha yüksek gelen trafik saglamak web sitesinin page rank artirmada yardimci olur. Ayrica Meta etiketi, xml kodu, ve üretilen mal ve kategori sayfalari için anahtar kelime, baslik olusturmak için sasirtici islevselligi sunar. Magento gelistirme yönünde teknolojinin son teklif ve uygun kabul edilmelidir.