müsteri bir up telefon numarasi itibar kurtarabilecek ne kendi paket alacak

Bu durum hayal edin, bir öge müsteriye dropshipped olsun, her sey için ödenen ve ele ve UPS teslimat adam müsterilerinizin kapida döner ve US $ 20 ve eger bir ödenmemis fatura var söyler oldugunu düsünüyorum onlar kendi paket almazsiniz bu ödemezsiniz.

Sadece DDU’ed oldum.

DDU ücretsiz teslim görev kisaltilmis adidir. Is güvenli bir müsteriye bir ürün almak katilan nakliye tüm masraflari öder böylece bir ürünün müsteriye bir is gönderildiginde, DDU kullanilir.

Uluslararasi bir politikasi varsa, görüs DDU noktadan is yaklasan zor olabilir – bu, çünkü saticinin UPS ürünü iken alir bu vergi her ödemek beklenebilir sekilde tasimaktadir sevk ediliyor alicinin adresi.

Biçimi nedeniyle bazi alicilar bu ücretler beklenmedik olarak bulabilirsiniz, maliyeti satici ile geri sona erebilir.

Çünkü ürün nakliye ödenecek vergiler oldugunda, UPS ilk ceza ve vergi gibi ücretleri ödeme talep için alici çagiriyor.

UPS alici tarafindan hemen geri degilse, maliyet sonunda yükleyici ile yatiyor.

: Bu karisiklik tüm (yani sira müsterilerden herhangi bir potansiyel sikayet), bir UPS hesap açma, asagidaki nedenlerle çok degerli olabilir dikkate kaldirmak için

Bosa * daha az zaman
* Daha verimli
Müsterilerinizden * Daha az sikayet
* Bir yumusak nakliye islemi

Bir UPS hesap kayit basvurunuzu taninmasi için için gerekli isinizin detaylari, çok basit bir islemdir. Online tamamlanmasi için mevcut süreci ile, yeni bir hesap yapma tüm prosedürü düsündügünüzden daha basit bir sey olabilir bulabiliriz.

UPS hesap aktif sonra, daha sonra olarak hesabinizdan alinir ve sarj oldugunda size is yapiyorsun olabilir iken herhangi bir nakliye ücreti için ödeme yapabilirsiniz hesabiniza para yerlestirmek için sansina sahip.

Sadece kullandiginiz kadar ödemek istiyorsaniz daha uygun olabilir hangi – Eger tek seferde ödeme yapabilirsiniz haftalik fatura almak için baska bir seçenektir.

Nakliye ile ilgili olabilir sakincaya bazi kurtulmak için, UPS ile kayit basarili bir sekilde is genisletmek için ilerleme gerekli yapmak için etkinlestirebilirsiniz.