nis plani e-ticaret yorum

Tim Godfrey ve Steven Clayton tarafindan Niche Blueprint basarili bir baslangiçtan son Ocak ayindan sonra 16 Mart 2009 tarihinde yeniden baslatiyor. Bu 6 1. hafta milyon dolarlik e-ticaret egitim kursu benim video asagida gösterecegim ikramiye sürpriz de dahil olmak üzere komple bir programdir.

Affiliate pazarlama büyük bir konu oldugunu ve nis pazarlama ile ilgilidir olarak ben kisaca bu isin somun ve civata açiklayacagim.

E-ticaret online ürün ve hizmetlerin satin alma ve satmaktadir. Ortaklik pazarlama bir komisyon için çevrimiçi baskasinin ürünlerin satis anlamina gelir. Bir e-ticaret magaza açmak ve bir bagli bir pazarlamaci olarak ürünlerini satmak için birçok yol vardir. EBay Store araç seti ile tasarladigi Birçok kadar açik eBay istiraki online magazalar. Amazon Kolay Ortaklik Magaza Olusturucu gibi Magazalari satis, teklif 3. parti web tasarimcilari da vardir. Asagida listelenen içerige ek olarak dahil belirtilmeyen baska bilesenler de vardir lütfen unutmayin:

* Ek Videolar ve Kilavuzlar. Biz aldigimiz geribildirim bagli olarak dersin süresi boyunca bu ekleyecek.

* Internet pazarlama temellerini kapsayan yepyeni bir video serisi.

* Bu ders için özel olarak olusturulmus ettik “DropShipBlueprint” için ücretsiz bir ömür boyu üyelik. Bu ‘World Wide Markalar’ için bir rakip ve genellikle 397 $ maliyeti.

* Büyük bir yüksek kaliteli seçimi, yüksek dönüstürme ve alicilar çevrimiçi magazalar almak ve mümkün oldugunca çabuk para kazanmaya baslamak böylece E-ticaret Magazasi sablonlari ve yazilim hazir gitmek.

‘Market Samurai’ ve ‘Niche Blueprint’ markali versiyonu * Bir 30 günlük deneme

Ne Tim ve Steve yapmis bir “ortaklik magaza” bu fikir almak ve içerecek sekilde genisletmek için “nis pazarlama.” Onlar bile 177.000 $ için satilan “kus kafesleri” bir nis web sitesi magaza bir örnek vermek. Ne kadar güzel.