online is hizmetleri

Eger kullanici dostu ve etkinlik ve fiyat makul benzersiz yazilim mi ariyorsunuz? Yazilimsal Canli Sohbet online ürün ve müsteri destek hizmetleri için çözümler sunan ihtiyaçlariniza cevap olabilir.

Online is için yardim ve müsteri destegi Canli Canli Sohbet Destegi yazilimi ile tiklayin uzakliktadir. Onlarin hiçbir ter kurulum degil, ayni zamanda operatörler tarafindan ziyaretçiler tarafindan gezinmek kolay degil sadece süreç yapmak için http://live247support.com göz atin. Hatta tamamen ücretsiz sizin için yazilimi yüklemek ya da verilen basit yönergeleri izleyerek kendiniz yapmak isteyebilirsiniz.

Yazilim ziyaretçinin tarafindaki görsel özellikleri kisisellestirmek için izin, degistirilebilir olup. Görüntüler gelistirilen ve markalasma için yüklendigi ve sohbet mesajlari güvenli olabilir, sohbet mesajlari kolayca canli sohbet konusmalari yorumlamasini yabanci kisitlayan etkinlestirilebilir SSL (Güvenli Yuva Katmani) sifreli baglantilar, güvenli aktarilir. Yazim denetimi, cografi bölge haritasi, vb dahil olmak üzere yazilim ile birlikte birçok özelligi vardir

Canli Sohbet Destek yüksek sayida operatörleri veya genisletilmis abonelikleri için özel indirimler ile, bir aylik veya yillik bazda tek operatör hesabindan baslatilabilir, küçük ve orta ölçekli online sirketlerin en rekabetçi fiyatlandirma yararlanmistir. Özellikler Eger abone oldugunuzda istediginiz gibi kalan ayarlar ve degisiklikler ile ücretsiz deneme süresi boyunca da erisilebilir. Düsük fiyatlarla% 99,9 kesintisiz çalisma, kaliteli hizmet ile güvenilir veri merkezlerinde barindirilan nedeniyle yazilim gelistirmek için kurulan nesne tabanli programlama dilinin kullanimi için garanti edilir.

Eger satis artirmak için hazirsaniz, Canli Chat destek hizmetleri sunarak müsterilerinin güven ve konforu artirmak.