online ödeme kabul etmek ödeme ag geçidi

Yedi yil içinde Paycents yazilim sirketleri ve müsterileri yüz binlerce entegre ödeme isleme sorunlari ele yardimci oldu.

Bir tüccar hesabi bir is kredi kartlari, banka kartlari, hediye kartlari ve ödeme kartlari diger formlari kabul etmenize olanak tanir. Bu da yaygin olarak ödeme isleme veya kredi karti islem olarak bilinir.

PayCents Ödeme altinda uyum en üst düzeyde elde etti
Karti Endüstrisi Veri Güvenlik Standardi (PCI). PayCents müsteri detaylari islem süreci boyunca güvenli kalmasini saglamak, dolandiricilik tarama en kati seviyelere uygun.

PayCents bir durak, bir yerde, ve e-ticaret ya da tüccar çözümleri için bir telefon numarasi saglar.

Isinizi gelistirmek ve gelirinizi artirmak için hizmet ve genis bir araç yelpazesi sunuyor. Ne olursa olsun is modeli, PayCents isletmelerin binlerce telefon, faks veya posta yoluyla internet üzerinden ödemeleri, kabul saglar. Kredi kartlari ve banka kartlari, banka transferleri ve taksit. Herhangi bir dil ve en para. Bir tüccar hesabi, bir ödeme isleme sistemi dogru.

tüccar çözümler:
Satis alanlarinda faaliyet tüccar simdi kadar az üç saniye içinde kredi karti islemleri yetki için internet hizini kaldiraç olabilir! Internet Protokolü (IP) etkin noktasi satis (POS) sistemleri ile saglam PayCents Ödeme Gateway birlestirerek, çok daha verimli ve güvenilir bir dial-up sistemlere göre bir uçtan uca çözüm olsun.

IP tabanli POS sistemleri birçok avantaj sunar:

• Hizli Ödeme Times – çikis hatlari hizlandirarak müsteri memnuniyetini artirmak.
• Maliyetleri azaltmak – genisbant hizmet maliyetleri konsolide ederken, telekom giderleri azaltmak için birden fazla özel telefon hatti ortadan kaldirin.
• Artirilmis Verimlilik – kurumsal uygulamalara ödeme bilgilerinin entegrasyonu kolaylastirin.
• Istikrar ve Güvenilirlik – PayCents platformu en büyük e-ticaret, ticaret ve portal Web sitelerinin bu rakip.

mobil ödeme çözümleri:

Mobil noktasi satis (POS) çözümleri, müsterilerine-koridorda için magaza disinda veya her yerde müsterilerine ödemeyi tercih en uygun oldugu tüccar kredi karti ödemeleri kabul saglar. Mobil satis ekipleri veya geleneksel olmayan storefronts ile Tüccarlar islerini genisletmek ve her yerde, her zaman müsterilerden kabul ödemeleri gelir artirabilir.

Mobil POS sistemleri kolaylik yeni bir standart belirleme ve uygulanmasi kolaydir. Uyumlu bir kablosuz PDA veya Smartphone ve bir kart-tokatlamak okuyucu ve yazici ile donatilmis Tüccarlar, göndermek yetki ve hizli ve güvenli islem yerlesmek için Paycents Ödeme Gateway baglanabilirsiniz.

Mobil POS sistemleri birçok avantaj sunar:

• Müsteri Memnuniyeti – çikis islemi hizlandirarak müsteri memnuniyetini artirmak.
• Esneklik – mobil ödeme ile, magazasi tam anlamiyla yapmaniz yere gider.
• Istikrar ve Güvenilirlik – Paycents platformu en büyük e-ticaret, ticaret ve portal Web sitelerinin bu rakip. Sistemimiz islemlerin her ay milyonlarca kollari ve sürekli performansi için izlenir.

PayCents ACCUDAQ, Oklahoma, Houston Texas ve Nikaragua ofisleri ile bir International Company bir yan kurulusudur.